lekarz Piotr Loppe

Neurolog

Fantastyczny człowiek. Pelen empatii do pacjenta, której próżno szukać u wielu innych lekarzy. Trafnie postawił diagnozę u naszego niepelnosprawnego syna a po czasie umowil nas na kontrolę chociaż nie miał wtedy dyżuru. Cierpliwy i komunikatywny.

Lekarz godny polecenia z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta, uprzejmy ,wytlumaczy szuka diagnozy za wszelką cenę widać ,że lekarz z powołaniem. Polecam w 100%

Lekarz z dużą wiedzą! Jeden z najlepszych neurologów z jakimi się spotkałem. Miły, uprzejmy, świetne podejście do pacjenta. Polecam!