Ginekolog Położnik Pabianice

lekarz Beata Antosiak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Konopnickiej 17 lok. 1
95-200 Pabianice

Polecam, z takim podejściem do pacjenta ma się rzadko do czynienia. Pełen profesjonalizm z dawką humoru. Dużym minusem lokal, zimny, przepełniony, - a oczekiwanie 4 godz. w takiej "komórce" nie należy do najprzyjemniejszych. Przydałoby się USG.

Spacerowa 7
95-200 Pabianice

Bardzo serdeczne podejście do pacjentki. Nie lekceważy problemów kobiet starszych. Tłumaczy dokładnie diagnozę i ewentualne leczenie. Zapisuje na usg w PabianMedzie, nie prywatnie.

Opinia dodana przez: Barbara

Centrum Medyczne ProMED sp z o.o.
ulica Mariańska 5a
95-200 Pabianice

Ginekolog idealny jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży. Zawsze wysłucha, doradzi a nawet jak trzeba to z uprzejmością odpowie na to samo pytanie 10 razy :) Polecam z całego serca

Dom Prywatny
Kamienna 4a
35-030 Pabianice

Lekarz godny polecenia. Bardzo dobrze zajmuje się swoimi pacjentkami. Prowadziła moja ciążę i była przy porodzie. Nieodstępowała mnie na krok. Bardzo mi pomogła. Zajmowała się mną jak własną córka. Super lekarz. Gorąco polecam.

Pabianice

Każda wizyta jest u pani dr pełnopłatna - nawet jeśli przychodzi się tylko po receptę. Za badanie usg płaci się dodatkowo.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego
ulica Grobelna 8
95-200 Pabianice

Lekarz może i dobry, lecz do ciąży z którą nic się nie dzieje. W trakcie zagrożenia, krwawień, najpierw mówi że po co do szpitala zgłaszać się do niego, a jak się człowiek zgłosi tak jak mówił, to wyskakuje z buzią i daje kopa twierdząc: 1. Jakim prawem wchodzi się z pacjentką aby spytać czy przyjmie. 2. Twierdzi A co ja pani zrobię do szpitala.
Miśkiewicz nie robi żadnego problemu, nie daje kopa.

Opinia dodana przez: J......

95-200 Pabianice

zastanawiam sie czy ten lekarz pomylil zawody,nie polecam,lekcewazy objawy choroby,malo tego nie jeste w stanie rozpoznac choroby,jedna wielka pomylka.

Bardowskiego 7F

lekarz Teresa Buldecka-Woźniak