Ginekolog Położnik Pabianice

lekarz Beata Antosiak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Konopnickiej 17 lok. 1
95-200 Pabianice

Cóż... byłam kilka razy i mogę powiedzieć, że pani Doktor jest naprawdę delikatna i wykonuje badanie bezboleśnie. Stosuję tabletki antykoncepcyjne... na pierwszej wizycie miałam zapisany y* i po roku stosowania miałam bardzo dużo skutków ubocznych, że już miałam ich dosyć, więc przy kolejnej wizycie poprosiłam o zmianę... zmiana na n*, pierwsze dwa czy trzy miesiące były w porządku, ale po kolejnych 3 miesiącach stosowania ta sama historia co przy poprzednich ...

lekarz Krystyna Skowrońska-Miśkiewicz

Spacerowa 7
95-200 Pabianice

Bardzo serdeczne podejście do pacjentki. Nie lekceważy problemów kobiet starszych. Tłumaczy dokładnie diagnozę i ewentualne leczenie. Zapisuje na usg w PabianMedzie, nie prywatnie.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Maria Salska

Dom Prywatny
Kamienna 4a
35-030 Pabianice

rozczarowanie gabinetem i podejsciem w tych czasach i swietnych gabinetach wypada załosnie

lekarz Teresa Buldecka-Woźniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pabianice

Przez ok 3 lata leczyłam się u pani doktor wszystko było dobrze (każda dodatkowa czynność-usunięcie nadzerki(musiała być dodatkowa wizyta na zabieg oczywiście płatna),wypisanie recepty na przedłużenie leków, wypisanie zwolnienia-wszystko dodatkowa opłata).Trochę inaczej sprawa wygląda gdy jesteś lekarzem.Niestety przyszedł dzień w którym pomoc pani doktor i jej wsparcie były mi baaaardzo potrzebne.Okazało się że jestem w ciąży poraz trzeci,oczywiścienie nie planowaliśmy tego a ja od pół roku brałam tabletki antykoncepcyjne.Z wielkim ...

lekarz Marcin Makowski

Centrum Medyczne ProMED sp z o.o.
ulica Mariańska 5a
95-200 Pabianice

Z całego serca polecam tego ginekologa prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Do dzisiaj jest moim lekarzem i nie mam zamiaru go zmieniać
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Tomasz Kamiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego
ulica Grobelna 8
95-200 Pabianice

Cudowny lekarz ze świetnym podejściem do pacjentek. Wizyty u p. doktora są przyjemnością, a nie stresem. Odpowiada na każde pytanie szczegółowo i wyczerpująco. Traktuje podmiotowo, a nie przedmiotowo. Serdecznie polecam

dr n. med. Andrzej Sieczkowski

95-200 Pabianice

zastanawiam sie czy ten lekarz pomylil zawody,nie polecam,lekcewazy objawy choroby,malo tego nie jeste w stanie rozpoznac choroby,jedna wielka pomylka.

lekarz Teresa Buldecka-Woźniak

Endokrynolog, Ginekolog położnik