Lekarze Piła

Hanna Cichowska-Kontarska

o. Maksymiliana Kolbe 16b
64-920 Piła

Ta Pani jest osobą dokładną w swoim fachu, zęby naprawia na długie lata. Miałem przypadek, że inni stomatolodzy leczyli mi zęba co rok na to samo. U niej zapomniałem o tym problemie, już od siedmiu lat nic się nie dzieje. Ponadto zajmuje się paradentozą. Naprawdę polecam!

lekarz Krzysztof Zając

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ARS MEDICAL
ulica Wojska Polskiego 43
64-920 Piła

Nie ma takich słów którymi mogłabym wyrazić swoją wdzięczność Panu Doktorowi. Kilka tygodni temu przeprowadzał u mnie dość poważną operację usunięcia tarczycy. Efekt...sprawnie przeprowadzona operacja, mała blizna a co najważniejsze WSPARCIE. Spokój, empatia i dobre słowo Pana Doktora sprawiło że przeszłam przez to wszystko bez stresu. Jestem młodą osobą i to było moje pierwsze ,,spotkanie'' ze służbą zdrowia...ku mojemu zdziwieniu pozytywne ale tylko dzięki dr Zającowi. Interesował się moim samopoczuciem ...
Opinia dodana przez: JOANNA

lek. dent. Janusz Hryniewicz

ul. Kadetów 2/2
64-920 Piła

Bardzo polecam Pana Janusza Hryniewicza .Przykłada wszelką staranność do wyknywanej pracy używając mikroskopu.Doskonale wykonane leczenie kanałowe mojej córki było podziwiane przy okazji wizyty u innego stomatologa.Pomógł mi także przy bólach szczęki gdyż współpracuje się w Szafirze z chirurgiem i ortodontą. Przyjemność wizyt wynika też z wyskiej kultury bycia Pana doktora. Polecam wszystkim ,którzy mają złe wspomnienia z wizyt w gabinetach stomatologicznych.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Izabela Stachowiak

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
ul. Ludwika Rydygiera 1
64-920 Piła

Bardzo dobra lekarka! Jest osobą kompetentną, rzetelną, niezwykle sympatyczna. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy; potrafi zaradzić zdrowotnym problemom. Trafnie stawia diagnozę i dobrze dobiera leki. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Bożena Ereńska

Niemcewicza 14/1
64-920 Piła

Wspaniała stomatolog.Uprzejma, bezpośrednia, naprawdę wizyty u Pani doktor bez obaw i strachu.Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Eleonora

lekarz Wojciech Włodarczyk

Korczaka 23a
Piła

Jest kompetentny w tym co robi bez zbędnego gadania

lek. med. Anna Reut

Reumatolog

64-920 Piła

Bardzo profesjonalne podejście. Szybko podjęte leczenie i sprawdzenie powiązań z innymi schorzeniami u różnych specjalistów. Polecam gorąco

Danuta Nikiel-Czekała

Lekarz rodzinny

NZOZ LOTNICZA
Lotnicza
Piła

Tylko takich lekarzy na swojej drodze życia - Każdemu życzę. Uczynna, kompetentna, wrażliwa, serdeczna osoba. Wykraczająca poza swoje obowiązki - co niestety to już ginący odruch ludzki. Nigdy się na niej nie zawiodłem - solidność w każdym calu = PROFESJA!!!
Opinia dodana przez: lech

lekarz Monika Futyma

64-920 Piła

Pani doktor to doskonały specjalista w swojej dziedzinie, bardzo pomogła mojemu synowi . Miła, empatyczna osoba, potrafiąca doradzić i wysłuchać . Życzymy Pani doktor dalszych sukcesów.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Krystyna Barys

Wiosenna 14
64-920 Piła

Strasznie bałem się dentystów, po wizycie u uprzejmej Pani doktor strach zniknął na dobre! Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, jak stomatolog to tylko tutaj.
Opinia dodana przez: Kuba

lek. dent. Maciej Wałkowski

ul. Promienna 11/U3
64-920 Piła

Najlepszy stomatolog w Pile! Z uśmiechem przyjmuję pacjentów, punktualnie, bez kolejki! Profesjonalnie tłumaczy plan leczenia i szczegółowo omawia stan uzębienia. Poświęca jak żaden inny lekarz dużo czasu na pacjenta. Z pewnością mogę polecić Pana dr. Macieja Wałkowskiego szczególnie dlatego, że uratował mi zęba, którego inny lekarz chciał mi usunąć!
Opinia dodana przez: Magdalena kanałówka

Małgorzata Żak-Pietrusza

Logopeda

Dąbrowskiego 8
64-920 Piła

Pełen profesjonalizm i świetne podejście do dziecka. Terapia przyniosła bardzo dobre efekty. Serdecznie polecam

lekarz Aldona Pietrysiak

Al. Jana Pawła II 4/2
64-920 Piła

Bardzo miła i kompetentna pani doktor, szybka diagnoza, pełen profesjonalizm.Polecam . krótkie oczekiwanie na wizytę.
Opinia dodana przez: Ewa Wyrzykowska

lekarz Beata Kasprzak

Lekarz med. paliatywnej, Neurolog

Ars Medical Sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 43
64-920 Piła

Bardzo jesteśmy wdzięczni za wspaniałą opiekę i pełni podziwu dla doskonałej organizacji i profesjonalizmu personelu Oddziału Paliatywnego Ars Medical w Pile.
Opinia dodana przez: Irena i Grzegorz
Super lekarz z powołania i z dużą intuicją. Ma czas dla pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczy.Szkoda,że coraz mniej takich lekarzy...

lekarz Daniel Nowicki

64-920 Piła

Dowas wszystcy chorzy informuje że doktor Daniel to wspaniały człowiek służący swą wiedzą i pomocą wiele mu zawdzięczam dzięki jego profesi dzisiaj mam nogę i chodzę Dziękuję Panie Doktorze niech Panu Pan Bóg Błogosławi i wiele szczęścia Pozdrawiam. L.G
Opinia dodana przez: Lechug2

lekarz Beata Nowak-Krupińska

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
ul. Ludwika Rydygiera 1
64-920 Piła

Pani dr Beata Nowak-Krupinska to swietna specjalistka. Uratowala zycie mojego narzeczonego. Poswiecala duzo uwagi i czasu zarowno jemu jak i rodzinie tlumaczac przebieg choroby, leczenie, rowniez wspierajac w trudnych chwilach. Odwiedzala go tez na innym oddziale kiedy opuscil OIOM. Bardzo kompetentna, uprzejma i po prostu ludzka. Bedziemy jej wdzieczni do konca zycia za okazana pomoc, niesamowite podejscie do drugiego czlowieka i wsparcie.
Opinia dodana przez: Karina i Darek

lekarz Rafał Grabus

Al. Wojska Polskiego 49 B/p.152
64-920 Piła

Świetny chirurg, profesjonalizm w każdym calu POLECAM 😀 Nic dodać nic ująć! Poraz kolejny jestem bardzo zadowolona
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Igor Jeremicz

Internista, Kardiolog

Al. Wojska Polskiego 49 B/p.152
64-920 Piła

Poszukiwałam tego lekarza przed nastepną koronarografią i dzisiaj przypadkowo znalazłam. Koronargrafia wykonana przez niego była po prostu idealna bez żadnego śladu. Teraz jestem po ale wykon. w innym zakładzie i masakra. Dlatego zaraz zapisuję się do niego.
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Patrycja Gołębiewska-Kasprzak

Nowowiejskiego 7
64-920 Piła

Polecam Panią doktor, zna się na rzeczy, wie co robi i dobrze to robi. Pomoże nawet najbardziej wystraszonym pacjentom. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka