Lekarze Pleszew

lekarz Klaudiusz Kosowski

Zakład
Wyspiańskiego 8
63-300 Pleszew

Mialam operacje na kolano (ALC) dwa lata temu u lek. med. Kosowskiego. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Doktor z wielkim sercem i bardzo godny polecenia. Noga dziala jak przed wypadkiem.

lekarz Edward Horoszkiewicz

Zachodnia 17
63-300 Pleszew

bardzo dobry lekarz mily poswiecaduzo czasu czujesz sie uniegojak u kogos bliskiego taki dobry doktor przy tym bardzo kompetentnyiz zasadami

lekarz Witold Miaśkiewicz

Chirurg dziecięcy

63-300 Pleszew

Pan Doktor to poprostu Mistrz!!!! Pełen profesjonalizm , bardzo konkretny.Lekarz z powołania odrazu widać. 💪
Opinia dodana przez: Szymon Kielce

lekarz Natalia Mikołajczak-Walendowska

63-300 Pleszew

Niedawno byłem u Pani dr na wizycie pod kątem rozpoznania cukrzycy jak dotąd nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta, widać że Pani dr zależy na pacjencie, i jego zdrowiu szczegółowo omawia chorobę i proces jej leczenia, jest miła i sympatyczna osobę godna polecenia, dla mnie super, dziękuję
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Maciej Cieślak

Poradnia kobiet
pleszew
63-300 Pleszew

Miły, uprzejmy, spokojny, lekarz anioł serdecznie polecam!! Zawsze wysłucha, wytłumaczy wszystko, wysłucha.
Opinia dodana przez: Pacjent

dr n. med. Łukasz Sroka

Zakład
Wyspiańskiego 8
63-300 Pleszew

Wspaniały lekarz! Moja ciąża jest cudem i doszło do niej za sprawą nowatorskiego leczenia wdrożonego przez doktora Srokę (a doktor był szóstym lekarzem, do którego się zgłosiliśmy i prawdę mówiąc już traciliśmy nadzieję). Jesteśmy przeszczęśliwi!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Natalia Lesz

63-300 Pleszew

Chciałbym bardzo PODZIĘKOWAĆ Pani doktor!!! Pełen profesjonalizm, uprzejma, poświęca dużo czasu dla pacjentów który tego potrzebują. Potrafi wytłumaczyć doradzić i przedewszystkim zna się na swojej pracy!!! Polecam NAPRAWDE BARDZO!!!! Widać że robi to Pani z powołania i świetne są tego efekty. Wyrazy szacunku dla Pani Doktor Natalii!!!

lekarz Łukasz Gadzinowski

Centrum Usług Medycznych Choroszkiewicz
Wyspiańskiego 8 D
62-800 Pleszew

Polecam. Chodze regularnie i jestem zadowolona. Punktualność, miła obsługa, sporo czasu dla pacjenta pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Alina Nowicka

Anestezjolog

63-300 Pleszew

Swietny specjalista bardzo, dobre podejscie do pacjenta, przesympatyczna ......................................................................................................................

lekarz Jakub Podgórny

Szpital
Poznańska 125 a
63-300 Pleszew

Najlepszy lekarz z którym mieliśmy styczność. Pomógł mężowi nie tylko wrócić do formy po wypadku ale także załatwić wszystkie formalności. Zawsze do dyspozycji oraz bardzo sympatyczny.

lekarz Agnieszka Gębka

63-300 Pleszew

Cudowna osoba, wspaniały lekarz . Bardzo pomogła mi w trudnych chwilach ,zawsze znalazła czas i bardzo wgłębiała się w sedno sprawy. Lekarz z powołania , godny polecenia

lekarz Marek Bartkowiak

Kardiochirurg

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr Piotr Sokol

Chirurg dziecięcy

Pleszew

Wspaniały lekarz, pełen profesjonalizmu ale również empatii i wielkiej życzliwości w stosunku do dziecka i rodzica. Pan doktor wszystko rzetelnie wyjasnia, ma cudowne podejście do dziecka, życzyłbym sobie żeby pediatrzy byli chociaż w połowie tak empatyczni i sympatyczni jak Pan doktor. Od doktora bije takie ciepło, oby więcej takich lekarzy. Pozdrawiam i z całego serca polecam

lekarz Miłosz Matuszczak

Ginekolog, Ginekolog położnik

63-300 Pleszew

Lekarz z ogromną empatią, kompetencjami. Specjalista, który oprócz profesjonalnego podejścia wzbudza zaufanie i spokój. Bardzo dobry operator, bardzo wnikliwy doktor z holistycznym podejsciem do pacjenta. Jestem zadowolona i wdzięczna, że to właśnie do tego doktora trafiłam.
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Marek Proch

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej
ulica Garncarska 1 c
63-300 Pleszew

Bardzo miły lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta, empatia, widać, że zależy mu na zdrowiu pacjentów
Opinia dodana przez: Martyna

Aldona Zielińska-Perlińska

Fizjoterapeuta

Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie
63-300 Pleszew

P. dr Aldona Zielińska jest rzetelnym, uprzejmym i godnym polecenia lekarzem rehabilitantem. Do pacjenta ma stosunek indywidualny. Jest profesjonalistką w swej dziedzinie i dobrym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Agnieszka Przybylska-Wróblewska

Niepubliczny Zakład Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej
ulica Garncarska 1 c
63-300 Pleszew

Wspaniały lekarz! Pani doktor dokładnie zapoznała się z historią mojej choroby i wszystko skrupulatnie sobie zanotowała. Po dokładnym badaniu USG i sprawdzeniu wyników badań Pani Doktor poświęciła mi sporo czasu na wyjaśnienia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i serdecznie Panią Doktor polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Tamara Szwedowicz-Matuszczak

ZAKŁAD DIAGNOSTYKI CYTOLOGICZNEJ
SŁOWACKIEGO 14
63-300 Pleszew

Jak dla mnie super lekarz wytłumaczy wszystko jak trzeba.moge polecić jak i dla dorosłych jak i dla dzieci.

lekarz Arkadiusz Walczyński

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarzy Rodzinnych s.c.
Pleszew ul. Poznańska 58
63-300 Pleszew

Kompetentny, życzliwy, empatyczny, nastawiony na dobro pacjenta, człowiek o wielkim sercu… mogłabym tak wymieniać bez końca.. polecam każdemu, z problemami dermatologicznymi. Poza trafną diagnoza i udanemu leczeniu, Pan Doktor zawsze wspiera dobrym słowem, dzięki czemu z gabinetu wychodzę podbudowana - jest wspaniałym psychologiem.
Opinia dodana przez: Michalina

Jarosław Czechmanowski

Krzywosądów
Pleszew

Dobry lekarz, który woli dmuchać na zimne, niż bagatelizować sprawę. Dzięki opiece, wskazówkom, rygorowi w zagrożonej przedwczesnym porodem ciąży cieszymy się naszą małą córeczką. Godny polecenia.