lekarz Piotr Podgórny

Bardzo miły lekarz, super podejście do małego pacjenta a zwłaszcza do dziecka bardzo ruchliwego, i płaczącego.wszystko na spokojnie wytłumaczy i odpowie rodzicowi na każde pytanie. Naprawdę polecam

Bardzo troskliwy i empatyczny lekarz. Znakomity kontakt z małym Pacjentem. Trafne diagnozy, szczegółowo odpowiada na każde pytanie rodzica. Polecam

Nigdy więcej takiego lekarza. Cham, zero podejścia do dziecka. Po 5 godz czekania dziecko zostało zbadane i jak się okazało dziecko "zdrowe", gdzie wcześniej dwóch lekarzy stwierdziło ostre zapalenie oskrzeli oraz zapalenie płuca. Zalecone leczenie przez Pana doktorka tylko i wyłącznie inhalacje

Beznadziejny lekarz najpierw mówi coś innego a później straszy rodziców żeby zatrzymać ich za wszelką cenę w szpitalu .

Pan.doktor jest profesjonalistą empatyczny, dokladny podczas badania, docieka przyczyn, nie pozostawia pacjenta samego sobie.