Lekarze Racibórz

dr n. med. Aleksandra Czekajło

Internista, Nefrolog

ulica Wileńska 1
47-400 Racibórz

Cudowny lekarz,pełny profesjonalizm w stosunku do pacjenta jak i do stawianych diagnoz. jak ważna jest prawidłowa i trafna diagnoza doskonale o tym wiemy ,my pacjenci. Polecam Alina
Opinia dodana przez: alina

Aleksandra Korczynska-Domagala

47-400 Racibórz

Jako lekarz rodzinny-kompetentna, uprzejma zawsze wyslucha pacjenta dokladnie wyjasnia przebieg choroby(mowi prawde o stanie zdrowia).Polecam Panią doktor nigdy sie na niej nie zawiodłam dobrze sie z nia wspolpracuje jako lekarz-pacjent.

lekarz Mustafa Al-Abssi

47-400 Racibórz

Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta na medal. Lekarz z powołania. Dziękuję za poświęcony mi czas i wyjaśnienia.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Hubert Krupa

Internista, Kardiolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ginekologia i Położnicywo
Opawska 14/1
47-400 Racibórz

Pan doktor H.K. bardzo miły i uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia, przeznacza na pacjenta tyle czasu ile potrzeba. Służy radą i pomocą! Jest niezastąpionym doktorem, to wzór dla innych. Myślę, że lepszego kardiologa na śląsku nie ma. Szczerze polecam. Konkretny, rzeczowy, sumienny, wszystko wytłumaczy!!! Odpowiada na każde zadane pytanie. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Piotr

Ewa Myga-Olczyk

GABINET OKULISTYCZNY
Racibórz

Polecam !!! Konkretna i ma podejście do dzieci. Odpowie na każde nurtujące pytanie związane z chorobą i powie co należy robić aby było lepiej.
Opinia dodana przez: jolanta

lek. dent. Maria Krężel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne ESKULAP Sp. z o.o.
ulica Kolejowa 19A
47-400 Racibórz

Bardzo sympatyczna , kompetentna , lekarka z powołania .Widać ze Pani doktor lubi swoja prace i pacjentów . Z pewnością można Panią doktor polecać w 1000%
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Joanna Labus

Stalmacha 3/2
47400 Racibórz

Profesjonalizm, dokładność i miła atmosfera, bardzo gorąco polecam. Fachowość okazywana jest poprzez kulturę pracy, precyzyjną diagnozę, skuteczny dobór środków, uspokajające opanowanie warsztatu, sytuacji i pacjenta z jego niedomaganiami.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Ewa Kuczman-Szydło

Pl. Bohaterów Westerplatt 12
47400 Racibórz

pani doktor jest bardzo uprzejma i wyrozumiała widać że kocha to co robi . wizyty u niej przebiegają szybko i bez bólu
Opinia dodana przez: justyna

lek. dent. Katarzyna Jaremczak

ul. dr. Józefa Rostka 6/1
47-400 Racibórz

Panie naprawdę godne polecenia szczególnie jeżeli chodzi o dzieci niezamienilbym nigdy na innego stomatologa atmosfera przyjazna dziecku podejście wszystkich tam pracujących naprawdę profesjonalne oby więcej takich gabinetów nic tylko brać przykład polecam polecam polecam
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Michał Stachura

47-400 Racibórz

Bardzo dobry lekarz o dużej sile przekonywania pacjenta do podjęcia koniecznego leczenia. Cierpliwy, dokładny, całkowicie oddany pacjentom. Wzbudza zaufanie od pierwszych chwil. Uratował mi życie.

mgr Patrycja Szewczyk-Nagietowicz

Dietetyk

Centrum Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego
Racibórz

Schudłem już 15 kg, jeszcze zostało 10 :) Bardzo profesjonalne podejście, dużo czasu poświęconego pacjentowi. już wielu moich znajomych skorzystało z usług Centrum Dietetyki i wszyscy są zadowoleni.

lek. dent. Lech Sterańczak

Fryderyka Chopina 11/2
47-400 Racibórz

Byłam pierwszy raz, jestem zadowolona, zapisałam też męża. Najprawdopodobniej znalazłam swojego dentystę. :)

lekarz Ewa Świtlińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RODOWITA"
Ludwika 4
47-400 Racibórz

Pani doktor jest wyśmienita w swoim fachu. Nigdy nie zawiodła uśmiechem, lekarstwem i profesjonalizmem :) Jak najbardziej polecam:) Nigdy nie spotkałem bardziej zorientowanego lekarza
Opinia dodana przez: Dawid

lek. dent. Krzysztof Świącik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EDENT"
ulica Rudzka 81
47-400 Racibórz

super!!!! bezboleśnie ,uprzejmość ,fachowość ,bardzo polecam,naprawdę warto odwiedzić ten gabinet,dobre ceny,
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Dariusz Szczyra

NZOZ Przychodnia Stomatologiczna "WALUX"
Hetmana Stanisława Żółkiewskiego 11/1
47-400 Racibórz

Kompetencja, uważnie słucha tego co mówi pacjent, wyjaśnia wątpliwości i spokojnie tłumaczy co z czego wynika w danej chorobie. Polecam , bo to lekarz z powołania.

lek. dent. Ewa Frydrych

ulica Ocicka 7
47-400 Racibórz

Z calym przekonaniem i pod kazdym wzgledem polecam ten gabinet stomatologiczny.

lekarz Bogumiła Podwińska-Brejer

Wojska Polskiego 26b
47-400 Racibórz

Świetny kontakt pacjent-lekarz. Autentyczna troska o zdrowie pacjenta, poparta odpowiednim działaniem. Duża wiedza i doświadczenie. To atrybuty Pani Doktor, które sprawiają że zasługuje jako lekarz na najwyższą notę.
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Dawid Popela

Centrum Medyczne Eskulap Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 19A
Racibórz

chciałam podziękowac panu doktorowi ze ma takie super pozytywne podejście do dzieci.mój syn po pierwszej wizycie był zachwycony a przede wszystkim nie bał się to jest lekarz z powołania polecam wszystkim pana doktora dawida popełe

lekarz Ewa Grabińska-Chlubek

Długa 17
41-219 Racibórz

Lekarz na wysokim poziomie! Całym sercem oddana pacjentowi ! Wytłumaczy wszystko, odpowie na każde pytanie, przebada od A-Z, bardzo szczegółowo. Lekarz o wielkim sercu. Potrzebowałam wizyty bardzo pilnie i zostałam przyjęta bez problemu. Dziękuję raz jeszcze i szczerze polecam!!!! Na prawdę warto!
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Marcin Syzdół