Ginekolog Położnik Sanok

Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
ulica Pogodna 1
38-500 Sanok

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,utrzymuje świetny kontakt z pacjentem, poświęca tyle czasu ile potrzeba.Polecam :)

Opinia dodana przez: Ewelina

ulica 800-lecia 26
38-500 Sanok

polecam z calego serca bardzo mily i doswiadczony lekarz, najpierw to on odbieral mojej mamy porod (czyli mnie:) ) a teraz ja jako dorosla kobieta chodze do niego na wizyty, moja mama ciagle sie u niego leczy i nigdy nie bylo zadnych problemow, odpowie na kazde pytanie i poswieci tyle czasu ile trzeba. profesjonalny i madry czlowiek godny polecenia, POLECAM:)

Opinia dodana przez: Ewelina

ul. Polna 21
38-500 Sanok

Świetne podejście do pacjenta. Poświęca pacjentce dużo czasu. Stara się zrozumieć i pomóc jak tylko potrafi. Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Alicja

Gabinet ginekologiczno-położniczy
Sanok, ul.Sienkiewicza 3/1
38-500 Sanok

Bardzo dobry lekarz prowadzil cala moja ciaze jak i po porodzie duzo pomogl polecam wszystkim pania.

Sanok

Nie lubię gadulstwa, więc piszę: Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.

Opinia dodana przez: Leonarda

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Bardzo miła Pani doktor podczas wizyty na nfz jak również w szpitalu gdzie przebywałam.Faktycznie czułam iż Pani doktor sie mną zajmuje w szpitalu, a zauważyłam ze różnie to bywa z lekarzami prowadzącymi.Zaznaczę jeszcze iż moja pierwsza wizyta ginekologiczna miała miejsce właśnie u tej Pani doktor, którą naprawdę dobrze wspominam. Wszystko wytłumaczone jak należy, a gdy coś się dzieje Pani doktor bierze pacjentkę do siebie do szpitala na oddział. Jak dla mnie naprawdę lekarz godny polecenia.

38-500 Sanok

Widzialam i czytalam juz mnostwo komentarzy, ale tutaj w niektorych jest juz lekka przesada co do osoby pani doktor. ale to jest juz tylko i wylacznie moje zdanie. Pani doktor jako lekarz jest swietnym specjalista i bardzo dobrze zna sie na swojej pracy. Tacy ludzie jak np lekarze sa osobami bardzo zajetymi i nie maja w obowiazku odpowiadac na kazde DZIEN DOBRY pacjenta. od 4 tyg ciazy pani doktor jest moim lekarzem prowadzacym i nie napisze na nia zlego slowa. mila, konkretna, kompetentna i kazdej pacjentce poswieca tyle czasu ile potrzeba a nawet duzo wiecej. dzis jestem w 18 tym tyg ciazy i powiem , ze pani doktor jest taka moja DOBRA KOLEZANKA. ktora jak trzeba to doradzi , a jak trzeba to ,,skrzyczy,,. Jestem pani doktor za wszystko bardzo wdzieczna i serdecznie polecam .

Opinia dodana przez: H.K

dr n. med. Janusz Wrótniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ MED-JAR

38-500 Sanok

Miły i sympatyczny lekarz z doświadczeniem. dużo czasu poświęca pacjentce, nie stwarza atmosfery pośpiechu, wszystko dokładnie wytłumaczy. Bardzo delikatne przeprowadza badanie i często się uśmiecha co rozluźnia atmosferę. Polecam

Opinia dodana przez: anonim

ulica Kiczury 79