Filtruj terminy

dr n. med. Janusz Wrótniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ MED-JAR

38-500 Sanok

Dziewczyny jesli zalezy wam na dokładnym opisaniu waszego zdrowia nie nadszarpnąwszy waszych nerwów TO NIGDY NIE IDZCIE DO TEGO CZŁOWIEKA!!!! u mnie było tak ja mieszkam w Anglii i od 2 lat byłam na zastrzyku antykoncepcyjnym Depo-Provera który skończył mi sie 31 stycznia (po 2 latach brania) i nie wracał mi okres wiec przy okazji urlopu w Pl postanowiłam ze pójde do ginekologa więc wybrałam sie do Pani Kot ale ...

Grzegorz Stabryła

Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
ulica Pogodna 1
38-500 Sanok

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,utrzymuje świetny kontakt z pacjentem, poświęca tyle czasu ile potrzeba.Polecam :)
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Agnieszka Wychowanek-Strzałko

ul. Polna 21
38-500 Sanok

Pełen profesjonalizm i zrozumienie. Gorąco polecam. Nie pójdę do żadnego innego. prowadzi już moją piątą ciążę i zawsze wszystkiego dopilnuje.
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Wojciech Mogilany

Gabinet ginekologiczno-położniczy
Sanok, ul.Sienkiewicza 3/1
38-500 Sanok

Lekarz konkrety, uprzejmy, delikatny. Poświeca tyle czasu ile trzeba, bada bardzo dokładnie i bez pospiechu. Jestem zadowolona i polecam.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Ewa Ossadnik

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Bardzo miła Pani doktor podczas wizyty na nfz jak również w szpitalu gdzie przebywałam.Faktycznie czułam iż Pani doktor sie mną zajmuje w szpitalu, a zauważyłam ze różnie to bywa z lekarzami prowadzącymi.Zaznaczę jeszcze iż moja pierwsza wizyta ginekologiczna miała miejsce właśnie u tej Pani doktor, którą naprawdę dobrze wspominam. Wszystko wytłumaczone jak należy, a gdy coś się dzieje Pani doktor bierze pacjentkę do siebie do szpitala na oddział. Jak dla ...

lekarz Anna Pająk

38-500 Sanok

Widzialam i czytalam juz mnostwo komentarzy, ale tutaj w niektorych jest juz lekka przesada co do osoby pani doktor. ale to jest juz tylko i wylacznie moje zdanie. Pani doktor jako lekarz jest swietnym specjalista i bardzo dobrze zna sie na swojej pracy. Tacy ludzie jak np lekarze sa osobami bardzo zajetymi i nie maja w obowiazku odpowiadac na kazde DZIEN DOBRY pacjenta. od 4 tyg ciazy pani doktor jest ...
Opinia dodana przez: H.K

lekarz Beata Bałon

Sanok

Super. super .
Co tu więcej mowic :) uratowala jedna moja ciążę a druga doprowadzila do konca bez najmniejszego zagrozenia

lekarz Dariusz Dębek

ulica 800-lecia 26
38-500 Sanok

polecam z calego serca bardzo mily i doswiadczony lekarz, najpierw to on odbieral mojej mamy porod (czyli mnie:) ) a teraz ja jako dorosla kobieta chodze do niego na wizyty, moja mama ciagle sie u niego leczy i nigdy nie bylo zadnych problemow, odpowie na kazde pytanie i poswieci tyle czasu ile trzeba. profesjonalny i madry czlowiek godny polecenia, POLECAM:)
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Izabela Kaczmarska-Zielnica