Lekarze Sanok

- 288 lekarzy

dr n. med. Janusz Wrótniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

liczba opinii: 70

NZOZ MED-JAR

38-500 Sanok

Średnia ocen: 3,8/5
Dziewczyny jesli zalezy wam na dokładnym opisaniu waszego zdrowia nie nadszarpnąwszy waszych nerwów TO NIGDY NIE IDZCIE DO TEGO CZŁOWIEKA!!!! u mnie było tak ja mieszkam w Anglii i od 2 lat byłam na zastrzyku antykoncepcyjnym Depo-Provera który skończył mi sie 31 stycznia (po 2 latach brania) i nie wracał mi okres wiec przy okazji urlopu w Pl postanowiłam ze pójde do ginekologa więc wybrałam sie do Pani Kot ale ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Marek Wojnarowski

Ortopeda

liczba opinii: 31

Przychodnia Specjalistyczna
Stróżowska 34
38-500 Sanok

Średnia ocen: 3,1/5
Witam Nie polecam tego lekarza!!! Miałam guza 12cm a lekarz twierdził że to zgromadzona woda..wykonywał punkcje przez 5 miesięcy a następnie stwierdził że to stan zapalny wysyłając mnie na zabiegi typu Prady. Laser... Itp w ostateczności wysłał mnie na badanie rezonans i wyszedł GUZ 12cm! Było ze mną bardzo źle!! Do tego stanu doprowadził mnie dr Wojnarowski!!! Teraz lecze się Warszawie biorę czerwona chemię jestem w rakiem człowieka! A mam ...
Opinia dodana przez: Kor

lekarz Zbigniew Wroński

Pulmonolog, Internista

liczba opinii: 26

Gabinet
ulica 3 Maja 16
38-500 Sanok

Średnia ocen: 1,5/5
Nie mogę ocenić wiedzy i umiejętności lekarskich Tego Pana, ale pod względem interpersonalnym zasługuje na jedynkę. Arogancki, podważający opinie innych lekarzy, którzy wydali skierowanie do szpitala na oddział pulmonologiczny. Pogardliwy dla członków rodziny, którzy o swoim bliskim pacjencie wypowiadają się i chcą zakomunikować zaobserwowane objawy choroby. Dołączam do życzeń świątecznych, aby Tego Pana ktoś potraktował równie nieludzko i z góry.
Opinia dodana przez: Anonim

Grzegorz Stabryła

Ginekolog położnik

liczba opinii: 25

Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
ulica Pogodna 1
38-500 Sanok

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo miły i sympatyczny lekarz,utrzymuje świetny kontakt z pacjentem, poświęca tyle czasu ile potrzeba.Polecam :)
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Agnieszka Wychowanek-Strzałko

Ginekolog położnik

liczba opinii: 19

Gabinet
ul. Polna 21
38-500 Sanok

Średnia ocen: 4,7/5
Pełen profesjonalizm i zrozumienie. Gorąco polecam. Nie pójdę do żadnego innego. prowadzi już moją piątą ciążę i zawsze wszystkiego dopilnuje.
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Władysław Galej

Pulmonolog, Pediatra

liczba opinii: 19

Prywatny Gabinet Lekarski
Zamkowa 3 pok. 23
38-500 Sanok

Średnia ocen: 4,5/5
Bardzo uprzejmy, cierpliwy dla małych pacjentów. Leczę u niego moich dwóch synów, zawsze skutecznie. Wykrył u mojego młodszego synka zapalenie płuc, którego nie wykryła pani doktor z nfz. Nie jest taki chciwy na kasę jak inni lekarze bo bierze od lat taką samą sumę - 50zł. Poświęca dzieciom tyle czasu ile potrzebują,bardzo go polecam.
Opinia dodana przez: m

lekarz Andrzej Kuzin

Psychiatra

liczba opinii: 16

Gabinet
ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Średnia ocen: 4,5/5
Doktor Kuzin nie jest tak uczciwym człowiekiem za jakiego uchodzi. To rutynowy szpieg sądowy, który nie kieruje sie dobrem pacjentow lecz jego celem jest wzbogacanie sie na ludzkiej krzywdzie. Jego celem jest zdobyc jak najwiecej pacjentów otłumaniać ich lekami i uzależnić ich od nich tak alby po odstawieniu czuli się źle a pozniej wmawiac ze dany pacjent potrzebuje lekow alby funkcjonowac z rzekoma choroba i obiecywac ze za jakis czas ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Robert Kobiela

Traumatolog, Ortopeda

liczba opinii: 16

Gabinet

Sanok

Średnia ocen: 2,9/5
Jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pana doktora . Zrobił mi artroskopię stawu skokowego po której wróciłem do zdrowia Natomiast inny lekarz z okolic Rzeszowa nic mi nie pomógł .
Opinia dodana przez: Zadowolony

lekarz Anna Zielnica

Dermatolog

liczba opinii: 13

Gabinet
ulica Sadowa 11A
38-500 Sanok

Średnia ocen: 2,1/5
Ja polecam. Bardzo dokładnie zebrała wywiad i ponieważ biorę bardzo nowy lek na migotanie przedsionków, poleciła konsultację kardiologiczną. I kardiolog potwierdził, że Dr. miała rację.
Opinia dodana przez: Krystyna M.

Przemysław Galej

Pediatra

liczba opinii: 12

Gabinet prywatny
Sanok ul.Daszyńskiego 15/14
38-500 Sanok

Średnia ocen: 4,2/5
Lekarz jakich mało! Antybiotyk ostatecznie! Co mi się podoba! Dzięki lekarzowi przekonałam się że nie każdy płacz noworodka świadczy o kolce!!!! Lekarz z prawdziwego powołania! Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Mamcia


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat