Lekarze Sanok

dr n. med. Janusz Wrótniak

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ MED-JAR

38-500 Sanok

Dziewczyny jesli zalezy wam na dokładnym opisaniu waszego zdrowia nie nadszarpnąwszy waszych nerwów TO NIGDY NIE IDZCIE DO TEGO CZŁOWIEKA!!!! u mnie było tak ja mieszkam w Anglii i od 2 lat byłam na zastrzyku antykoncepcyjnym Depo-Provera który skończył mi sie 31 stycznia (po 2 latach brania) i nie wracał mi okres wiec przy okazji urlopu w Pl postanowiłam ze pójde do ginekologa więc wybrałam sie do Pani Kot ale ...

lekarz Marek Wojnarowski

Ortopeda

Przychodnia Specjalistyczna
Stróżowska 34
38-500 Sanok

Witam Nie polecam tego lekarza!!! Miałam guza 12cm a lekarz twierdził że to zgromadzona woda..wykonywał punkcje przez 5 miesięcy a następnie stwierdził że to stan zapalny wysyłając mnie na zabiegi typu Prady. Laser... Itp w ostateczności wysłał mnie na badanie rezonans i wyszedł GUZ 12cm! Było ze mną bardzo źle!! Do tego stanu doprowadził mnie dr Wojnarowski!!! Teraz lecze się Warszawie biorę czerwona chemię jestem w rakiem człowieka! A mam ...
Opinia dodana przez: Kor

lekarz Zbigniew Wroński

Pulmonolog, Internista

ulica 3 Maja 16
38-500 Sanok

Nie mogę ocenić wiedzy i umiejętności lekarskich Tego Pana, ale pod względem interpersonalnym zasługuje na jedynkę. Arogancki, podważający opinie innych lekarzy, którzy wydali skierowanie do szpitala na oddział pulmonologiczny. Pogardliwy dla członków rodziny, którzy o swoim bliskim pacjencie wypowiadają się i chcą zakomunikować zaobserwowane objawy choroby. Dołączam do życzeń świątecznych, aby Tego Pana ktoś potraktował równie nieludzko i z góry.

Grzegorz Stabryła

Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
ulica Pogodna 1
38-500 Sanok

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,utrzymuje świetny kontakt z pacjentem, poświęca tyle czasu ile potrzeba.Polecam :)
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Agnieszka Wychowanek-Strzałko

ul. Polna 21
38-500 Sanok

Pełen profesjonalizm i zrozumienie. Gorąco polecam. Nie pójdę do żadnego innego. prowadzi już moją piątą ciążę i zawsze wszystkiego dopilnuje.
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Władysław Galej

Pulmonolog, Pediatra

Prywatny Gabinet Lekarski
Zamkowa 3 pok. 23
38-500 Sanok

Bardzo uprzejmy, cierpliwy dla małych pacjentów. Leczę u niego moich dwóch synów, zawsze skutecznie. Wykrył u mojego młodszego synka zapalenie płuc, którego nie wykryła pani doktor z nfz. Nie jest taki chciwy na kasę jak inni lekarze bo bierze od lat taką samą sumę - 50zł. Poświęca dzieciom tyle czasu ile potrzebują,bardzo go polecam.
Opinia dodana przez: m

lekarz Andrzej Kuzin

Psychiatra

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Doktor Kuzin nie jest tak uczciwym człowiekiem za jakiego uchodzi. To rutynowy szpieg sądowy, który nie kieruje sie dobrem pacjentow lecz jego celem jest wzbogacanie sie na ludzkiej krzywdzie. Jego celem jest zdobyc jak najwiecej pacjentów otłumaniać ich lekami i uzależnić ich od nich tak alby po odstawieniu czuli się źle a pozniej wmawiac ze dany pacjent potrzebuje lekow alby funkcjonowac z rzekoma choroba i obiecywac ze za jakis czas ...

lekarz Robert Kobiela

Traumatolog, Ortopeda

Sanok

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pana doktora . Zrobił mi artroskopię stawu skokowego po której wróciłem do zdrowia Natomiast inny lekarz z okolic Rzeszowa nic mi nie pomógł .
Opinia dodana przez: Zadowolony

lekarz Anna Zielnica

Dermatolog

ulica Sadowa 11A
38-500 Sanok

Ja polecam. Bardzo dokładnie zebrała wywiad i ponieważ biorę bardzo nowy lek na migotanie przedsionków, poleciła konsultację kardiologiczną. I kardiolog potwierdził, że Dr. miała rację.
Opinia dodana przez: Krystyna M.

Przemysław Galej

Pediatra

Gabinet prywatny
Sanok ul.Daszyńskiego 15/14
38-500 Sanok

Lekarz jakich mało! Antybiotyk ostatecznie! Co mi się podoba! Dzięki lekarzowi przekonałam się że nie każdy płacz noworodka świadczy o kolce!!!! Lekarz z prawdziwego powołania! Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Mamcia