Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Sławno

76-100 Sławno

lekarz godny polecenia sumienny uśmiechnięty wszystko dokładnie wytłumaczy prowadził moją pierwszą ciąże super

Opinia dodana przez: kamila

Jedności Narodowej 36/90
76-100 Sławno

Pan doktor wykonywal mi zabieg. Czulam się przy nim bezpiecznie. Dokładnie wszystko tlumaczyl.,wyjasnil. Polecam

Opinia dodana przez: Krystyna

76-100 Sławno

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam - wyrozumiały, empatyczny, stara się zrozumieć pacjentkę. Przy każdej wizycie poświęcał mi dużo czasu, odpowiadał na wszystkie pytania, dokładnie badał. Uspokoił moje lęki, ma wiele szacunku do człowieka, miły, kompetentny, spokojny. Dzięki doktorowi przeszłam ciążę i poród bez lęku i stresu. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.

Opinia dodana przez: Kamila

Kossaka Jana 1A