lekarz Maciej Jaszczyk

Lekarz rodzinny

Prawdziwy lekarz !!! Cudowny człowiek. Każdego przyjmie, poświęci czas nawet gdy też już jest zmęczony. Pacjenci dobijają się do niego drzwiami i oknami. Słucha pacjenta i podchodzi do niego funkcjonalnie , o co ciężko w dzisiejszych czasach. Nadzieja medycyny funkcjonalnej :)

Wg mnie bardzo dobry lekarz. Jest uprzejmy, kompetentny. Poświęca wystarczająco dużo czasu na badania i wytłumaczenie na czym polega problem chorobowy. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. MS

Miły, energiczny,budzący zaufanie lekarz. Nie zgadzam się z poprzednią opinią iż lekarz poświęca mało czasu. 10 minut to norma i tak konstruowana jest oczekująca kolejka, ale jak potrzeba to poświęca więcej czasu (kosztem opóźnienia oczekujących w kolejce). Faktem była częsta nieobecność lecz spowodowana była robieniem specjalizacji. Lekarz też człowiek i czasami musi wyjść za swoją potrzebą albo przez chwilę się zrelaksować. Moim zdanie młody ambitny i oddany lekarz.

Młody, energiczny lekarz, bardzo dobry fachowiec. Polecam (KS)

Młody, energiczny lekarz, bardzo dobry fachowiec. Polecam (KS)

godny zaufania, pomocny, poświęca wystarczająco czasu pacjentowi,konkretny, miły.

nie polecam,10 minut na pacjenta,to maksimum jakie przeznacza.Bardzo oszczedza na badaniach.Czesto oznajmia,ze jest bardzo zmęczony i po prostu wychodzi.

Byłam jego pacjentką ,nigdy nie mial czsu ,oszczędzał na badaniach,doprowdził mnie do niewydolności krązenia.Szkoda bo zapowiadał się tak dobrze.Na szczęście pomogli mi dwaj panowie lekarze z tej przychodni, którym jestem bardzo wdzięczna.

Na ogol jestem zadowolony z wizyt u tego lekarza.Szkoda tylko,ze czesto jest nieobecny.

miły, bardzo pomocny, kompetentny. Leczę się u doktora jaszczyka od wielu lat, nigdy nie odesłał mnie z kwitkiem i zawze miał trafne diagnozy.

miły, bardzo pomocny, kompetentny.