Lekarze Stryków

lekarz Hanna Mroszczyk

Psychiatra

Przychodnia Lekarska MEDICO
90-010 Stryków

Bardzo Serdecznie chciałabym Podziękować Zacnej Pani Doktor za wsparcie mojej osoby.Styczność i Zaszczyt miałam poznać Panią Doktor podczas komisji w Powiatowym Zespole ds Orzekania o Niepełnosprawności w Łodzi.Pani Doktor to Lekarz Oddany osobom niepełnosprawnym,Pani Doktor jest Miła, Taktowna, Empatyczna,Bardzo Kulturalna.Pani Doktor potrafi słuchać drugiego człowieka.Pani Doktor niesie pomoc osobom chorym.Pani Doktor w 100% poświęca czas pacjentowi,Kompleksowo Podchodzi do sprawy, Udziela cennych rad oraz wskazówek do dalszej terapii.Dziękuje Pani Doktor za ...
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Agnieszka Blewązka

przychodnia
Krasickiego 21
95-010 Stryków

Doskonały fachowiec! Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Zarówno pacjenta, jak i wykonywaną pracę traktuje poważnie. Inni lekarze na widok prześwietlenia zębów leczonych kanałowo przez Panią Agnieszkę Blewązkę za każdym razem pytają: Kto wykonał tak dokładną pracę? - to chyba samo mówi za siebie. Ja ze swej strony dodam, że zdarzyło mi się usnąć na fotelu podczas, kiedy to trzeba było poczekać na kontynuację leczenia - po prostu człowiek naprawdę czuje ...

lekarz Małgorzata Klincewicz

Staszica 22
95-010 Stryków

Świetna specjalistka, bardzo kompetentna, ma indywidualne podejście do pacjenta, bardzo uprzejma. Polecam!

Jadwiga Maniszewska

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
95-010 Stryków

Bardzo kompetentny i przemiły lekarz.Widać, że Pani dr leży na sercu dobro pacjenta, nie naciąga na niepotrzebne koszty, przepisuje tansze odpowiedniki leków, podpowiada aptekę, gdzie można kupić dane leki w dobrej cenie.Gorąco polecam!!! Aga

lek. dent. Katarzyna Rosłonek-Welten

ul. Targowa 25/27/6
95-010 Stryków

Super stomatolog! :) Pani jest bardzo miła,kompetentna i godna zaufania. Bardzo dobrze leczy zęby.Polecam!

lekarz Jadwiga Kołodziejczyk-Maniszewska

Wenerolog, Dermatolog

"Medico"
Targowa 16
Stryków

Polecam. Bardzo serdeczna osoba, kompetentny fachowiec. Wytłumaczyła dokładnie na jakiej podstawie stawia diagnoze przepisała maści. Odpowiadała na wszystkie pytanie nawet jak pytałam o coś nie związanego z moim obecnym problem. A za kolejne wypisanie recepty na maść którą używałam nie trzeba płacić :)
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Krzysztof Ciesielski

Warszawska 94
Stryków

Pan doktor jawnie robi sobie jaja z ludzi bylem umówiony na wizytę po czym stałem w kolejce 2,5 h po to żeby usłyszeć że mnie Pan doktor nie przyjmie bo jest 17:30 a on pracuje do 18 i zabiegów juz nie robi. Wyznaczył nowy termin na godzinę 17 wstawiłem się na 16 po czym znów usłyszałem że nie zostanie mi wykonany zabieg ponieważ jest dużo ludzi a Pan doktor pracuje ...

lekarz Jarosław Gajewski

95-010 Stryków

Od wielu lat jestem pacjentką Pana Doktora, za każdym razem wykazuje się życzliwością, indywidualnym podejściem do pacjenta, profesjosjonalizmem godnym naśladowania dla innych lekarzy. Dzięki zaangażowaniu i świetnej intuicji Pana Doktora udało mi się przejść przez Covid. Serdecznie DZIĘKUJĘ
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Michał Klincewicz

Pulmonolog, Internista

Staszica 22
95-010 Stryków

Nie bał się mnie przyjąć gdy miałem covid podczas gdy publiczna "służba zdrowia" tylko czekała jak odwalę kitę. Wyprowadził mnie z covida.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Teresa Walak

Przychodnia Stomatologiczna
Tadeusza Kościuszki 29
95-010 Stryków

Polecam, najlepsza lekarka w moim życiu. Kompetentna, wyrozumiała, konkretna Pani. Dobór leków odpowiedni oraz chęć wytłumaczenia i pomocy
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Honorata Derbich

95-010 Stryków

Pani doktor notorycznie spóźnia się rozpoczynając dyżur: dzisiaj tylko godzinę i dziesięć minut (!!!) - pacjentki z dłuższym stażem podczas oczekiwania na Panią doktor potwierdziły, że nie zdarza się, żeby były przyjęte o wyznaczonej godzinie (i nie są to spóźnienia kilkuminutowe). Na pytania odpowiada zdawkowo - w końcu trzeba jakoś nadgonić spóźnienie. Podczas wizyty miałam wrażenie, że Pani doktor jest obrażona - a to chyba mnie należało się słowo 'przepraszam' ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Dorota Frankowska

Przychodnia
Warszawska 50
95-010 Stryków

Tej Pani dziękujemy, załatwiła wzrok mojej żonie, ciągłe zapalenia rogówki i jej zanik przez nie umiejętne przeprowadzenie badania przez tą Panią doktor.
Opinia dodana przez: J

lekarz Jadwiga Szpotan

ul. Targowa 25/27/6

lek. dent. Tomasz Kowalczyk

Chirurg szczękowo twarzowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alamed"
Kopernika 29a

lekarz Krzysztof Ciesielski