lekarz Jarosław Gajewski

Bardzo miły i uprzejmy pan doktor, poświęcił tyle czasu ile potrzeba, wyjaśnił moje wątpliwości. Polecam.

Od wielu lat jestem pacjentką Pana Doktora, za każdym razem wykazuje się życzliwością, indywidualnym podejściem do pacjenta, profesjosjonalizmem godnym naśladowania dla innych lekarzy. Dzięki zaangażowaniu i świetnej intuicji Pana Doktora udało mi się przejść przez Covid. Serdecznie DZIĘKUJĘ

Kompetentny, a przy tym życzliwy lekarz, dzięki niemu ze spokojem mogłam się zmierzyć z koronawirusem, naprawdę godny polecenia.

Lekarz i przychodnia godny polecenia więc serdecznie polecam to jest lekarz który podchodzi do pacjenta z pełną perfekcją

Nie polecam. Zarozumiały. Bardzo wyniosły. I do tego kłamie. Wszystko, co mi powiedział na temat ilości przysługujących w ciągu roku badań krwi na NFZ nie jest prawdą. Dzwoniłam do NFZ panie doktorze. Oj, nieładnie jest kłamać.