Ginekolog Położnik Strzelce Krajeńskie

lekarz Wojciech Szcześniak

USG, Ginekolog położnik

Prywatny Gabinet Ginekologiczny
ul. Słowackiego 17, II p.
66-500 Strzelce Krajeńskie

Bardzo polecam Pana Doktora! Najlepszy lekarz z jakim do tej pory miałam do czynienia! Jestem pod wielkim wrażeniem wizyty. Nie sądziłam że znajdę jeszcze w tych czasach tak dobrego, uczciwego lekarza na NFZ. Oby takich więcej!

Opinia dodana przez: Anna pieczynska

lekarz Alicja Świt

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Słowackiego 17 (Certus)
66-500 Strzelce Krajeńskie

Pani Doktor-co by było jakby Pani nie było ? - i juz słyszę jej śmiech.... Wspaniały fachowiec -konkretna i rzeczowa, tak jak lubię i cenię. Dobry człowiek przede wszystkim 🌸

Opinia dodana przez: Sylwia

Gabinet Ginekologiczna-Połozniczy
Chrobrego 6
66-500 Strzelce Krajeńskie

Witam lekarz ogolnie super,wiecej takich specjalistow. Nie wierze w oszczerstwa niby Alicji,ktora lekarz mial zgwalcic tak jak jej kolezaneczkom oby 3 siebie warte. bylam pacjentka pana piotra to dobry czlowiek i specjalista i taka dobra rada dla niby alicji nie wycieraj sobie mordy czlowiekiem jak szmata bo Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy!!!!!

Opinia dodana przez: Malgosia