lekarz Wojciech Szcześniak

3,9
3,7
3,7
3,5

Rewelacyjny lekarz. Poleciła mi go koleżanka, która chodziła do niego w ciąży 6 lat temu. Po przeczytaniu poprzednich opini miałam dylemat czy do niego iść. Okazało się, że jest rewelacyjny. Najpierw zlecił mi tylko usg i nie dał skierowania na żadne badania (byłam zła), ale wytłumaczył mi że to dlatego żeby nie naciągać mnie na koszty. Powiedział, że jak usg będzie dobre to wtedy zrobimy wszystkie badania w laboratorium i założymy kartę ciąży, a jeśli wyjdzie źle to trzeba zrobić inne badania i po co mam niepotrzebnie dwa razy płacić. Jedyny minus to nie daje zwolnień L4 po zrobieniu testu ciążowego. Ale jak mu spokojnie wytłumaczyłam dlaczego mi tak bardzo zależy, to nie było problemu. Opieka w ciąży rewelacyjna. Prawdą jest , że nigdy nie odbierał telefonów jak dzwoniłam co mnie irytowało, ale nigdy się nie zdażyło żeby później nie oddzwonił. Chciałam zaznaczyć, że do doktora chodziłam państwowo w szczecinie.

Bardzo dobry specjalista, oddany, zaangażowany. Trafiłam do doktora przez przypadek z zagrożoną ciążą. Zlecił mi wszystkie badania, wykonał usg i jako jedyny wszystko mi wytłumaczył poświęcając dużo czasu, bez jakiegokolwiek pośpiechu. Otrzymałam zwolnienie lekarskie z zaleceniem odpoczywania i dbania o swoją ciążę. Chodziłam do niego całe 9 miesięcy i miałam to szczęście, że trafiłam ze skurczami do szpitala kiedy doktor miał dyżur. Poród nie był lekki, ale dzięki wsparciu i pomocy doktora urodziłam wspaniałą córeczkę. Gorąco wszystkim polecam.

Świetny lekarz!!! Spokojny, wszystko wytłumaczy, zawsze poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Przyniosłam wyniki od innych lekarzy internisty i endokrynologa. Przeanalizował i wszystko mi wytłumaczył. Kilka razy zmieniałam lekarzy, ale teraz już nie pójdę do innego. Dzięki doktorowi Szcześniakowi mam ślicznego, zdrowego synka, podczas gdy inni lekarze mówili że nie zajdę w ciążę. Jak pierwszy raz trafiłam to mnie prawidłowo zdiagnozował. Też był w szpitalu przy mojej laparoskopii, bo miałam niedrożne jajowody. Potem przepisał mi leki po których zaszłam w ciążę. Opieka w ciąży była profesjonalna w porównaniu z podejściem poprzednich lekarzy. Polecam!

Brak troski o pacjenta, nie omawia wyników badań, jest mało kontaktowy - o wszystko trzeba się dopytywać a i tak nie dostanie się rzetelnej odpowiedzi lub żadnej odpowiedzi, bagatelizuje zagrażające życiu objawy (dotyczy ciąży). Nie polecam. Zgadzam się z tym opisem.Lekarz bardzo negatywnie nastawiony.Zero wytłumaczenia wyjaśnienia zero przyznania się do błędu .Bardzo arogancki .Odechciewa się przy takim lekarzu rodzic.

Bardzo polecam Pana Doktora! Najlepszy lekarz z jakim do tej pory miałam do czynienia! Jestem pod wielkim wrażeniem wizyty. Nie sądziłam że znajdę jeszcze w tych czasach tak dobrego, uczciwego lekarza na NFZ. Oby takich więcej!

Rewelacyjny człowiek. Wcześniej chodziłam prywatnie. Zgłosiłam się tylko do doktora, żeby przepisał mi skierowanie na komplet badań, bo z gabinetu prywatnego trzeba za wszystko płacic. Oczywiście nie dostałam żadnego skierowania na badania laboratoryjne tylko na USG. Początkowo byłam bardzo zła, ale potem doktor bardzo sumiennie się zajął moją ciążą i zrezygnowałam z gabinetu prywatnego. Na usg w 20 tyg wykrył jakąś wadę u mojego dzidziusia i wtedy szybko poszłam do dr Węgrzynowskiego wszystko wykluczyc, ale doktor tylko potwierdził. Wróciłam załamana do dr Szcześniaka i on osobiście przez swoje znajomości załatwił mi szybkie przyjęcie w Centrum zdrowia Dziecka w Łodzi. Teraz mój synek dzięki niemu żyje i ma się dobrze. Jestem doktorowi dozgonnie wdzięczna i nie pozwolę na niego złego słowa powiedziec.

Lekarz ktory b.sie śpieszy.Liczy sie tylko kasa.Kobiety w ciąży takNa nich sie dlugo zarabia.Mi nie pomógł,wręcz zostawil na lodzie.

Byłam u doktora w gabinecie. Wykonał mi wszystkie badania, o które musiałam się prosić u innych lekarzy. Poza tym zrobił mi od razu USG, w którym wyszło, że mam polipa w macicy. umówił się ze mną, w szpitalu jak miał dyżur i zrobił mi zabieg usunięcia polipa. Rano przyszłam i po południu wyszłam. Jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam. Poza tym zawsze przy wizycie daje karteczkę kiedy zgłosić sie na następne badania ( przynajmniej się nie zapomina i trochę mobilizuje)

Ogólnie lekarz jest bardzo dobry. Kilka razy mi pomógł i mojej mamie też, jak inni nie wiedzieli co jej jest. Gdy byłam na początku w ciąży to mi nie dał zwolnienia ( a głównie na tym mi zależało). Zlecił mi wszyskie badania, ale wtedy nie poto przyszłam. Wtedy zmieniłam gabinet na czas ciąży, a po urodzeniu zaczęłam chodzić spowrotem do niego, bo się przekonałam, że jednak inni są gorsi.