lekarz Wojciech Szcześniak

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG

Bardzo dobry lekarz. Byłam umówiona na konkretną godzinę. Wcześniej się leczyłam w Poznaniu u profesora (bardzo drogo i nieskutecznie i w pośpiechu). Jestem po 6 operacjach z powodu endometriozy. Nikt mi nie mógł dobrać leków p/bólowych, a tam po zrobieniu kilu badań i usg lekarz przepisał mi hormony i wszyskie dolegliwości minęły. Chodzę tam już drugi rok z koleżankami. Polecam, w poznaniu zmarnowałam tylko zdrowie i pieniądze.

Prawdziwy lekarz, uważnie wysłucha pacjentki, wszystko dokładnie sprawdzi i wytłumaczy zaleci odpowiednie leki i badania.Bardzo ważna jest też atmosfera jaką potrafi wytworzyć pan doktor,w kilka minut po wejściu do gabinetu i wymienieniu kilku zdań mija całe "spięcie" i niechęć do badania. Gorąco polecam

Bardzo miły i rzeczowy, dokładnie mi wytłumaczył na czym polegała moja choroba, zadzwonił do znajomego i załatwił mi zabieg (za darmo), za który w Klinice chcieli 2 tyś. Dzięki niemu miesiąc temu urodziłam wymarzonego synka. Wszystkim polecam mimo iż na wizytę czeka się nawet miesiąc.

lekarz jest rewelacyjny, prowadził całą moją ciążę, będę do niego chodzić tak długo jak będzie żyć. taki lekarz to rzadkość.

bardzo dobrze podchodzi do pacjetki uprzejmy ,kontaktuje sie z pacjetami telefonicznie kontabilny