lekarz Wojciech Szcześniak

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG

Jak byłam w ciąży,która od początku jej trwania była zagrożona,gdy poczułam skurcze to pan doktor nie odbierał moich telefonów. Zmieniłam go od razu! Nie żałuję. Cwaniak, po co mu problemy...

Rewelacyjny człowiek. Wcześniej chodziłam prywatnie. Zgłosiłam się tylko do doktora, żeby przepisał mi skierowanie na komplet badań, bo z gabinetu prywatnego trzeba za wszystko płacic. Oczywiście nie dostałam żadnego skierowania na badania laboratoryjne tylko na USG. Początkowo byłam bardzo zła, ale potem doktor bardzo sumiennie się zajął moją ciążą i zrezygnowałam z gabinetu prywatnego. Na usg w 20 tyg wykrył jakąś wadę u mojego dzidziusia i wtedy szybko poszłam do dr Węgrzynowskiego wszystko wykluczyc, ale doktor tylko potwierdził. Wróciłam załamana do dr Szcześniaka i on osobiście przez swoje znajomości załatwił mi szybkie przyjęcie w Centrum zdrowia Dziecka w Łodzi. Teraz mój synek dzięki niemu żyje i ma się dobrze. Jestem doktorowi dozgonnie wdzięczna i nie pozwolę na niego złego słowa powiedziec.

Jestem nim bardzo rozczarowana. Z całym szacunkiem, ale potrafi tylko wypisywać recepty na antykoncepcję a nie leczyć. Ignorował zgłaszane przeze mnie dolegliwości, diagnozuje na oko, bez dodatkowych badań, przepisuje zbędne antybiotyki.. Czeka mnie teraz długie i nieprzyjemne leczenie tylko przez jego zaniedbanie... Jeśli ktoś chce tkwić w złudnym przeświadczeniu, że wszystko jest ok to proszę niech do niego chodzi. Tylko jak rozwinie się poważna choroba niech ma pretensje do siebie. Odradzam.

Ogólnie lekarz jest bardzo dobry. Kilka razy mi pomógł i mojej mamie też, jak inni nie wiedzieli co jej jest. Gdy byłam na początku w ciąży to mi nie dał zwolnienia ( a głównie na tym mi zależało). Zlecił mi wszyskie badania, ale wtedy nie poto przyszłam. Wtedy zmieniłam gabinet na czas ciąży, a po urodzeniu zaczęłam chodzić spowrotem do niego, bo się przekonałam, że jednak inni są gorsi.

Byłam u doktora w gabinecie. Wykonał mi wszystkie badania, o które musiałam się prosić u innych lekarzy. Poza tym zrobił mi od razu USG, w którym wyszło, że mam polipa w macicy. umówił się ze mną, w szpitalu jak miał dyżur i zrobił mi zabieg usunięcia polipa. Rano przyszłam i po południu wyszłam. Jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam. Poza tym zawsze przy wizycie daje karteczkę kiedy zgłosić sie na następne badania ( przynajmniej się nie zapomina i trochę mobilizuje)

Chodziłam do tego lekarza od kilku lat do czasu kiedy zaszłam w ciążę. 2 razy odmówił mi by mąż był przy badaniu wtym USG! Ma też opory do wystawiania L4 na ciążę no chyba,że jest zagrożona i nie zważa na złe samopoczucie oraz uciążliwe objawy ciąży przez 8h w pracy. Odradzam tego lekarza. Zmieniłam na dr Kłokockiego.

Ten lekarz jest godny zaufania byłam u niego pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona nie to co inny lekarz w strzelcach krajeńskich faszerowal mnie hormonami i nic nie pomogło . Polecam tego lekarza w 100%

zdecydowanie odradzam czy on wogole ma dyplom lekarza? O mało nie zniszczyl mi zdrowia wmawiając że hormony i setki zbędnych leków są mi potrzebne. chyba tylko dogadza firmom farmaceutycznym. po odstawieniu jego kuracji i zmianie lekarza powoli dopiero wracam do zdrowia.

jak trzeba obskoczyc trzy gabinety, to szukaj wiatru w polu. każdy ma prawo do opinii. w prywatnej wizycie jest super. tj. za żywa gotówkę.z NFZ za te kilka złotych to co sie dziwić, trzeba z przychodni panstwowej przejśc do prywatnego gabinetu i sprawa złatwiona.Pan płaci, Pan wymaga.

MOIM ZDANIEM TEN LEKARZ WOGOLE NIE NADAJE SIE DO PROWADZENIA CIAZY!!!!!!!!!!RESZTE KOMENTARZY ZOSTAWIE DLA SIEBIE