lekarz Wojciech Szcześniak

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG

Zdecydowanie odradzam- człowiek fochasty, zakompleksiony o braku jakiejkolwiek wiedzy. Zraził mnie do lekarzy tej specjalności na zawsze.Nie umie rozmawiać z pacjentem, jest w nim dziwne odpychające napięcie. Nie zlecił mi ważnych badań i przez jego brak wiedzy pogorszył się mój stan zdrowia. Jestem po poronieniu nie mogę zajść ponownie w ciążę. Radze unikać go jak ognia!!!

Rewelacyjny lekarz. Warunki jak na przychodnie państwową super. Trafiłam tam przez przypadek z powodu krwawienia. Mimo, że nie byłam zarejestrowana zgodził sie mnie przyjąc, zbadał, zrobił badania i zadzwonił do szpitala, żeby mnie przyjęli. Następnego dnia byłam już po zabiegu. Jak sie dowiedziałam, że żona doktora jest lekarzem rodzinnym to sie przedeklarowałam do Przychodni Portowej. Pani doktor też jest super. Szukac takich lekarzy. Polecam !!!

Generalnie lekarz jest uprzejmy i konkretny. Ale mam ogromne zastrzeżenie- po 3,5 roku jego kolega wezwał mnie na cytologię, oczywiście okazało się, że coś mi się rozwinęło... Każdy lekarz doskonale wie, że cytologię powinno się robić co roku, widać doktor Szcześniak ma gdzieś zdrowie pacjentów. Ciekawe jak długo bym chodziła z choróbskiem zanim by mi zlecił cytologię (pomimo, że regularnie zostawia mi receptę na tabletki, nawet nie robi mi żadnych badań czy nie ma przeciwwskazań).

JESTEM POZYTYWNIE ZASKOCZONA PODEJŚCIEM LEKARZA DO PACJENTA, POLECIŁA MI TEGO GINEKOLOGA KOLEŻANKA, JA RÓWNIEŻ MOGĘ TO UCZYNIĆ, POLECAM!!!

Polecam dr Szcześniak prowadzi moją ciążę lepszego lekarza nie znam....

Polecam dr Szcześniak prowadzi moją ciążę lepszego lekarza nie znam....

Bardzo się cieszę że podjęłam decyzję o wyborze właśnie tego lekarza! Prowadzi moją ciążę i uważam że jest wspaniałym lekarzem! Jest kompetentny, odpowie na każde pytanie, wszystko wytłumaczy. A i położne które przygotowują pacjentkę do wizyty są rewelacyjne! Gorąco polecam!

Bardzo miły i przyjazny lekarz. Wiadomo, stresik był ale szybko minął. Wszystko jasno wytłumaczył, o wszystko można zapytać i uzyskać zrozumiałe odpowiedzi, badanie przebiegło szybko i bezproblemowo. Polecam w 100%. Naprawdę rewelacyjny lekarz.

Bylam bardzo zadwolona z leczenia nadzerki, bo obeszlo sie bez wiekszego zabiegu. A co do prowadzenia ciazy, to sie troche zawiodlam i zmienilam na innego lekarza.

Pan doktor jest rewelacyjny.Miły, uprzejmy, uśmiechnięty, rzeczowy.Zawsze potrafi pozytywnie nastawić mnie i rozwiać moje wątpliwości co do porodu (prowadzi drugą moją ciążę).Z niecierpliwością czekam na każdą na wizytę :).W 100% polecam właśnie tego lekarza. Pozdrawiam Panie Doktorze.

Świetny lekarz ...prawdziwy profesjonalista , dokładnie wszystko wytłumaczy, opisze,doradzi, przeprowadzi dokładny wywiad...Oprócz powodu samej wizyty ( która dzięki jego podejściu nie jest w ogóle krępująca i nieprzyjemna !!) dr odpowie na każde nękające pytania pacjentek , zaleci leczenie ...Jest b sympatyczną i życzliwą osobą . Polecam !!!!