Ginekolog Położnik Szczucin

ul. Konopnickiej 10
33-230 Szczucin

Bardzo dobre podejście do pacjenta, dzięki czemu nawet przez chwilę nie czuje się skrępowania. Pan Doktor miły, kompetentny i rzeczowy. Zdecydowanie polecam.

33-230 Szczucin

Stanowczo nie polecam!!!!. Trafiłam na Pania doktor przypadkowo na oddziale przy porodzie. Jej zachowanie mialo nie wiele wspolnego z tym co powinien reprezentowac soba lekarz. Kompletny brak szacunku do pacjenta, zupelny brak komunikacji z pacjentem jesli chodzi o planowanie zabiegow, ktore ma wykonac. Pacjentka traktowana jest przez nia jak przedmiot. Rozpoczela ciecie cesarskie jeszcze przed zadziałaniem znieczulenia zewnatrzoponowego. Zupelna niekompetencja, podczas operacji rozmowy z personelem na temat spędzonych wakacji.... Wyszukiwanie zmian chorobowych ktorych nie ma.... (podczas operacji rozmowa ze stazysta, z ktorej wynikalo ze mam zmiany endometrialne na jajnikach, po operacji nie raczyla mnie o tym poinformowac,brak jakiej kolwiek komunikacji na obchodach lekarskich). Ogolnie jej opryskliwosc i zachowanie sprawily ze porod wspominam strasznie i przez pol roku po porodzie przezywalam traume ze nie rodzilam naturalnie tylko przez ciecie. Zostałam przyjeta gdy wody plodowe odeszly ale nie wystepowaly skurcze przez 4godz.Pani doktor powiedziala juz na początku tylko jedno zdanie do mnie z grymasem na twarzy:'ze z tego nic nie bedzie' przestraszylam sie bo nie wiedziałam co ma przez to na mysli bo byl to moj pierwszy porod.Dodam ze byl weekend i tylko ja na bloku porodowym. Podczas badania bardzo nie delikatna, robiaca wszystkie czynnosci z duza sila zadajac niepotrzebny bol,komentujac tylko ze jestem nadwrazliwa na dotyk.Pozniej przypadkowo uslyszalam jej rozmowe z polozna ze bedzie trzeba zrobić ciecie,mnie niestety nie raczyla tego powiedziec sama. Ogolnie jestem zdania ze jest to lekarz z epoki PRL-u, a te czasy juz dawno minely, sprawiala wrazenie ze do pracy przychodzi za kare w ramach wolontariatu. Nie wiem jak ktos moze do niej chodzic prywatnie, z tego co czytalam tutaj szkoda czasu na nia i nawet tych 50zl za wizyte, choc na ginekologa to nie wielka cena ale tez i zadna jakosc usług. Jedyny plus ze dziecko urodzilo sie zdrowe, po wymeczeniu mnie przez kroplowki i zastrzyki rozkurczowe przez 10godz bez zadnych efektow.

Sienkiewicza 13

Ginekolodzy położnicy w mieście Szczucin