lekarz Wiesław Banaś

Internista, Kardiolog

Do Doktora Wiesława Banasia trafiłam z arytmią, migotaniem i trzepotaniem przedsionków. Doktor z profesjonalnym podejściem postawił trafną diagnozę i podjął decyzję o pilnym skierowaniu do szpitala celem wykonania odpowiednich zabiegów. Każdy z wykonanych zabiegów zakończył się sukcesem i bez komplikacji. Doktor po operacji zajmuje się pacjentem starannie, dokonuje wszystkich koniecznych badań podczas procesu rekonwalescencji aby szybko powrócić do zdrowia. Z wyrazami szacunku i wdzięczności dla Pana Doktora. Irena

Irena

Mam niestety odmienne odczucia, co do tego lekarza. Nie chcę oceniać kwalifikacji, ale mógłby on być trochę milszy dla pacjentów.