Internista Mielec

lekarz Waldemar Kulig

Starzyńskiego 2
39-300 Mielec

Naprawdę ogromne rozczarowanie, był spóźniony 50 minut więc się śpieszył, mamrotał jedno i to samo (aż w końcu dał do zrozumienia że od rana pracuje i jest zmęczony - ale czy to moja wina?), te same regułki i banalne "mądrości" o których wiedziałem lub można poczytać nawet w Wikipedii, ŻADNYCH badań nie zrobił choć wyraźnie sam o to prosiłem (jakaś kpina - przecież to ja byłem "klientem", płaciłem za wizyte ...
Opinia dodana przez: Jarek

dr n. med. Zofia Żyła

Internista, Endokrynolog

NZOZ Gabinet Lekarski "Medi Centr"
Adama Mickiewicza 40
39-300 Mielec

Nie polecam Pani Doktor , zachowanie poniżej krytki , brak zainyeresowania Pacjentem , wiedza na temat jednostki chorobowej bardzo płytka, zero merytoryki w wypowiedzi . Wyniki Pani Doktor zobaczyla i zero komentarza , żle wydane pieniądze.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Jerzy Fijałkowski

Prywatna Poradnia Gastrologiczno - Internistyczna
ks. Skargi 7 lok. 39
39-300 Mielec

Przyjechalam na wizyte z innego miasta wojewodztwa, tylko dlatego, ze nie chcialo mi sie wierzyc w to ze moje dolegliwosci to taka "uroda". Dzis po kilku miesiacach od leczenia i z perspektywy czasu moge z czystym sumieniem powiedziec dziekuje Panie doktorze. Dziekowalam juz osobiscie i chociaz wiem ze w te rankingi nikt nie wierzy bo konkurencja nie spi chce sie Panu jakos odwdzieczyc! ~Danuta T.

lekarz Marek Błachowicz

Internista

NZOZ Gabinet Lekarski "Medi Centr"
Adama Mickiewicza 40
39-300 Mielec

Lekarz z ogromną wiedzą ,a jednak skromny człowiek .Wyrozumiały i empatyczny.Lekarz z powołania.Szanuje pacjenta .
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wioletta Graniczka-Dabwan

Internista, Pulmonolog

Mielec

Lekarz GODNY polecenia. Szybka diagnoza leczenie i skierowanie na dalsze leczenie w innym ośrodku gdyż w Mielcu ogranicza ich sprzęt. Dzięki tej Pani mogę teraz to pisać.

lekarz Maria Białek

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ "PIĄTKA" Poradnia Medycyny Pracy

Mielec

NAJLEPSZY LEKARZ W MIELCU BARDZO MIŁA PANI INTELIGENTNA NIE ŻAŁUJE PACJENTOWI CZASU DOKŁADNIE PRZEBADA WYTŁUMACZY JEŚLI TRZEBA JAK PRZYJMOWAĆ LEK GORĄCO POLECAM
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Małgorzata Biesiadecka-Kotarba

Internista, USG

Dworcowa 4 lok. 39a
39-300 Mielec

Bardzo dobra Pani Doktor, dokładna i sumienna polecam!!!

lekarz Mirosław Janicki

"SonoMed"
Pisarka 1b
Mielec

Profesjonalny, kompetentny, uprzejmy lekarz.Polecam!!!

lekarz Andrzej Kosydar

Oddział Diagnostyczny Mielec
Stefana Żeromskiego 22
39-300 Mielec

Polecam Pana dr z czystym sumieniem. Przede wszystkim jest lekarzem z powołaniem, empatyczny, z wysoką kulturą osobistą, daje pacjentowi poczucie opieki i troski. Wykonał mojemu Tacie bardzo szczegółowe badania i dzięki temu udało się wykryć chorobę we wczesnym stadium rozwoju. Następnie skierował do kolejnych dobrych specjalistów. Cieszę się, że mój Tata jest pod stałą opieką Pana dr :) Pozdrawiam Marta M. córka Pana Józefa
Opinia dodana przez: Marta M

lekarz Wiesław Banaś

Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu
ul. Żeromskiego 22/17 780 05 53
39-300 Mielec

Do Doktora Wiesława Banasia trafiłam z arytmią, migotaniem i trzepotaniem przedsionków. Doktor z profesjonalnym podejściem postawił trafną diagnozę i podjął decyzję o pilnym skierowaniu do szpitala celem wykonania odpowiednich zabiegów. Każdy z wykonanych zabiegów zakończył się sukcesem i bez komplikacji. Doktor po operacji zajmuje się pacjentem starannie, dokonuje wszystkich koniecznych badań podczas procesu rekonwalescencji aby szybko powrócić do zdrowia. Z wyrazami szacunku i wdzięczności dla Pana Doktora.
Irena
Opinia dodana przez: Irena Wolniewicz