Internista Mielec

39-300 Mielec

Lekarz z ogromną wiedzą ,a jednak skromny człowiek .Wyrozumiały i empatyczny.Lekarz z powołania.Szanuje pacjenta .

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maria Białek

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ "PIĄTKA" Poradnia Medycyny Pracy

Mielec

Chyba najlepszy lekarz w okolicach mielca. Bardzo miła i uprzejma Pani, co jest rzadkością u miejscowych "specjalistów'.

Opinia dodana przez: Monika

Dworcowa 4 lok. 39a
39-300 Mielec

Bardzo dobra Pani Doktor, dokładna i sumienna polecam!!!

Bardzo dobra Pani Doktor, dokładna i sumienna polecam!!!

Starzyńskiego 2
39-300 Mielec

Uprzejmy, lekarz, godny polecenia. Jest sumiennym, uczciwym człowiekiem. Wychodząc z gabinetu odczuwa sie odrazu ulgę na zdrowiu.

"SonoMed"
Pisarka 1b
Mielec

Profesjonalny, kompetentny, uprzejmy lekarz.Polecam!!!

Profesjonalny, kompetentny, uprzejmy lekarz.Polecam!!!

Prywatna Poradnia Gastrologiczno - Internistyczna
ks. Skargi 7 lok. 39
39-300 Mielec

Przyjechalam na wizyte z innego miasta wojewodztwa, tylko dlatego, ze nie chcialo mi sie wierzyc w to ze moje dolegliwosci to taka "uroda". Dzis po kilku miesiacach od leczenia i z perspektywy czasu moge z czystym sumieniem powiedziec dziekuje Panie doktorze. Dziekowalam juz osobiscie i chociaz wiem ze w te rankingi nikt nie wierzy bo konkurencja nie spi chce sie Panu jakos odwdzieczyc! ~Danuta T.

Mielec

Lekarz GODNY polecenia. Szybka diagnoza leczenie i skierowanie na dalsze leczenie w innym ośrodku gdyż w Mielcu ogranicza ich sprzęt. Dzięki tej Pani mogę teraz to pisać.

lekarz Zofia Żyła

Endokrynolog, Internista

39-300 Mielec

Bardzo rzeczowa, kompetentna, z odpowiednim podejśćiem do pacjenta, bardzo sympatyczna.

Rzędzianowice 175