Internista Mielec

NZOZ Gabinet Lekarski "Medi Centr"
Adama Mickiewicza 40
39-300 Mielec

Lekarz z ogromną wiedzą ,a jednak skromny człowiek .Wyrozumiały i empatyczny.Lekarz z powołania.Szanuje pacjenta .
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maria Białek

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ "PIĄTKA" Poradnia Medycyny Pracy

Mielec

NAJLEPSZY LEKARZ W MIELCU BARDZO MIŁA PANI INTELIGENTNA NIE ŻAŁUJE PACJENTOWI CZASU DOKŁADNIE PRZEBADA WYTŁUMACZY JEŚLI TRZEBA JAK PRZYJMOWAĆ LEK GORĄCO POLECAM
Opinia dodana przez: Edyta

Dworcowa 4 lok. 39a
39-300 Mielec

Bardzo dobra Pani Doktor, dokładna i sumienna polecam!!!

Starzyńskiego 2
39-300 Mielec

Naprawdę ogromne rozczarowanie, był spóźniony 50 minut więc się śpieszył, mamrotał jedno i to samo (aż w końcu dał do zrozumienia że od rana pracuje i jest zmęczony - ale czy to moja wina?), te same regułki i banalne "mądrości" o których wiedziałem lub można poczytać nawet w Wikipedii, ŻADNYCH badań nie zrobił choć wyraźnie sam o to prosiłem (jakaś kpina - przecież to ja byłem "klientem", płaciłem za wizyte ...
Opinia dodana przez: Jarek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Wolności 66 a
39-300 Mielec

SWIETNY kompetentny sympatyczny lekarz mozna miec do niego zaufanie wyprowadzil moje leczenie i obecnie czuje sie stabilnie dziekuje
Opinia dodana przez: Barabara

"SonoMed"
Pisarka 1b
Mielec

Profesjonalny, kompetentny, uprzejmy lekarz.Polecam!!!

Prywatna Poradnia Gastrologiczno - Internistyczna
ks. Skargi 7 lok. 39
39-300 Mielec

Przyjechalam na wizyte z innego miasta wojewodztwa, tylko dlatego, ze nie chcialo mi sie wierzyc w to ze moje dolegliwosci to taka "uroda". Dzis po kilku miesiacach od leczenia i z perspektywy czasu moge z czystym sumieniem powiedziec dziekuje Panie doktorze. Dziekowalam juz osobiscie i chociaz wiem ze w te rankingi nikt nie wierzy bo konkurencja nie spi chce sie Panu jakos odwdzieczyc! ~Danuta T.

Mielec

Lekarz GODNY polecenia. Szybka diagnoza leczenie i skierowanie na dalsze leczenie w innym ośrodku gdyż w Mielcu ogranicza ich sprzęt. Dzięki tej Pani mogę teraz to pisać.

lekarz Zofia Żyła

Internista, Endokrynolog

NZOZ Gabinet Lekarski "Medi Centr"
Adama Mickiewicza 40
39-300 Mielec

Bardzo rzeczowa, kompetentna, z odpowiednim podejśćiem do pacjenta, bardzo sympatyczna.

Prywatny Gabinet Lekarski
Mielec, ul.Pisarka 1B