lekarz Jerzy Fijałkowski

Przyjechalam na wizyte z innego miasta wojewodztwa, tylko dlatego, ze nie chcialo mi sie wierzyc w to ze moje dolegliwosci to taka "uroda". Dzis po kilku miesiacach od leczenia i z perspektywy czasu moge z czystym sumieniem powiedziec dziekuje Panie doktorze. Dziekowalam juz osobiscie i chociaz wiem ze w te rankingi nikt nie wierzy bo konkurencja nie spi chce sie Panu jakos odwdzieczyc! ~Danuta T.

Rozczarowanie,owszem sprawny technicznie , ale oszczędny w udzielaniu porad, drogi , wszystkie złe opinie potwierdzam , więcej nie skorzystam z jego usług.

Bardzo dobry lekarz. Od razu zdiagnozował trafnie co mi dolega, kiedy innym lekarz leczył mnie na zupełnie inną przypadłość. Pan doktor sprawnie i szybko wykonał mi gastroskopie kt. potwierdziła jego pierwotną diagnozę. Bardzo kulturalny i spokojny, wszystko tłumaczy. Tak powinny wyglądać wizyty u lekarza. Gorąco polecam Pana doktora Fijałkowskiego.

Witam, Pan Doktor bardzo pomógł mi wygrać z poważną chorobą. Zanim trafiłem do Niego, biegałem od lekarza do lekarza, lecz dopiero dr Fijałkowski wiedział jak zmierzyć się z moją chorobą. To świetny specjalista a przy tym bardzo uprzejmy człowiek. oby więcej takich lekarzy. szczerze polecam!

Witam,
szczerze polecam!

Oj bardzo polecam Pana Doktora! skutecznie poradzil sobie z ciezkim dla mnie zostrzeniem choroby! nikt tez dotad tak sprawnie i delikatnie nie wykonal u mnie badania. Polecam bardzo serdecznie, nie tylko zyczliwa obsluga ale tez kompetentnym podejsciem do choroby beda panstwo zauroczeni!

miałam robione badanie gastroskopii już 3 razy, każde badanie przez innego doktora. nikt nie wykonał go tak delikatnie i sprawnie jak pan doktor Fijałkowski - dlatego go polecam. właczył odpowiednie leczenie i teraz nie mam problemów.

Zły lekarz, zależy mu tylko na $$$, będziecie do niego chodzić po 15 razy z błachym problemem, byle tylko chodzić, każda wizyta 100zł.

pierwszy rozpoznał chorobę i skutecznie pomógł, miły, potrwafił uspokoić, zdecydowanie polecam go

to zły lekarz.Chodzi mu tylko o pieniądze. Człowiek jest dla niego tylko i wyłacznie żródłem dochodu!!!!