lekarz Zofia Żyła

Internista, Endokrynolog

3,7
2,9

Bardzo rzeczowa, kompetentna, z odpowiednim podejśćiem do pacjenta, bardzo sympatyczna.

Podczas pierwszej wizyty odniosłem wrażenie że lekarka jest rzeczywiście rzeczowa i kompetentna, tudzież miła. Przeprowadziła wywiad, porozmawiała. Niestety kolejna wizyta mnie rozczarowała. Spodziewałem się iż pani Ż poda jakiś dalszy kierunek leczenia, coś więcej powie. Tymczasem wizyta sprowadziła się do tego iż odebrałem wyniki badania. Wizyta trwała niecałe 5 min; zapłaciłem 80 zł!

Pani bardzo rzeczowa, sympatyczna i o zdecydowanym usposobieniu. Polecam :)

Pani bardzo rzeczowa, sympatyczna i o zdecydowanym usposobieniu. Polecam :)

Zdecydowanie polecam, wspaniały lekarz, cóż za empatia, aż chce się iść do takiego lekarza. Pani Doktor przyjmuje również w Rzeszowie.

Pani doktor, która jest również diabetologiem leczyła moją cukrzycę przez kilka lat. Wiara w skuteczność tej terapii okazała się niestety moją naiwnością. Specjaliści kliniczni byli bardzo zdziwieni działaniami Pani doktor działaniami. OKreślili je jako fatalne dla mojego zdrowia. I to tyle.

Uwielbiam takich lekarzy. Prosto i na temat. Pani o bardzo zdecydowanym usposobieniu, serdecznie polecam :)

Omijać szerokim łukiem!! Nie wiem jakim cudem ta Pani zdobyła doktorat?!! Podczas wszystkich wizyt pani doktor wyglądała jak by była pod wpływem środków odurzających! Oprócz tego że mam powiększone węzły chłonne, powiększoną tarczycę i pobraniu pieniędzy nie dowiedziałem się nic!! Nie polecam, nie warto!!!

Pani Doktor to osoba bardzo chaotyczna, rozkojarzona. Podobie wygląda leczenie - podejmuje działania niekompleksowo, nie zapamiętuje/nie zapisuje danych, przez co powtarza te same pytania w trakcie kolejnych wizyt. Skutki leczenia kiepskie.

Zdecydowanie odradzam wizyte u tej Pani, juz lepiej poszukac specjalisty w innym miescie niz skazywac sie na bezsennsowne wydawanie pieniedzy.

okropna lekarka . brak podejścia do pacjeta. gdy byłam u niej na wizycie pierwsze co zapytała to podniesionym głosem pocoś tu przyszła? nic dodac nic ując ma gdzieś co pacjęt do iej mówi