Ginekolog Położnik

Medycyna estetyczna, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Przerośnięte wargi sromowe? Ja miałam straszny problem z wargami, przeszkadzały mi w najprostszych czynnościach i nie wiedziałam co mam z tym zrobić… Dziś jestem 3 miesiące po labio i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny! nie wyobrażam sobie znowu mieć ten problem. Bardzo polecam doktora Basta - przeprowadził zabieg mega profesjonalnie i gdyby trzeba było to poszłabym do niego z tym problemem jeszcze raz. No ale… już nie trzeba ;)

Opinia dodana przez: Renata
Ginekolog położnik Kraków  Monika Bobrzyńska

Monika Bobrzyńska

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 40

Szlak 20
Kraków

Pan doktor prowadziła moje dwie ciąże i była przy porodach. Jest miła rzeczowa i profesjonalna.

Ginekolog położnik Kraków lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Oczywiście miałam pewne obawy, ale poszłam kierując się dobrymi opiniami o Pani Dr. Nie zawiodłam się, bo Pani od progu była bardzo uprzejma i delikatna. Nie krzyczała, nie zadawała nieprzyjemnych pytań, zrobiła za to swoje najdelikatniej jak umiała o wszystkim mnie jasno instruując. Za wizytę, cytologię i USG zapłaciłam łącznie 240 zł, co jest jak sądzę niezbyt wygórowaną ceną jak na warunki Krakowskie. Pani Dr odpowiedziała na każde moje pytanie, pozwalając mi przy tym wyjść w pełni spokojną z gabinetu. Leki przepisane również nie były kosmicznie drogie, zamykały się w kwocie 50 zł (za 3 preparaty). Podsumowując, serdecznie polecam Panią Dr. Górecką, biorąc pod uwagę miłą, fachową obsługę oraz przystępną cenę. Na pewno tam wrócę.

Opinia dodana przez: Łucja K.

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Pan Doktor to przecudowny lekarz. Tłumaczy cały przebieg choroby, kompetentny i rzetelny. Polecam każdemu w 100%

lekarz Rafał Szyller

Seksuolog, Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
42-200 Częstochowa

Najlepszy ginekolog jakiego poznałam. Trzecią ciąże prowadziłam u dr szylera mimo że mieszkam już od 3 lat w Tarnowskich Górach.
Ogromny zasób wiedzy, delikatność i troska. Przemiły człowiek. Tu , na śląsku nie znalazłam Takiego Lekarz jak dr Szyler. Trzeba być typowym roszczeniowcem,albo konsultować się u dr GOOGLE żeby coś złego Powiedzieć o dr szyller.

Panie doktorze, a może to koledzy już tak bardzo Pana nie cierpią,bo nie potrafią być ludźmi.
Nadal co roku kontroluję się u dr Szylera
Żeby o tym człowieku coś złego powiedzieć trzeba być chorym frustatem...
Pozdrawiam Pana Doktorze, proszę się nie przejmować wariatkami.
To kolejki przed Pana gabinetami oceniają Pana najlepiej

34-400 Nowy Targ

Ginekolog położnik Białystok dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Medycyna estetyczna, Hematolog

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Doskonały położnik,kompetentny,doskonały kontakt z pacjentka,doskonały położnik,duża wiedza medyczna i praktyczna

Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Marcin Lewandowski

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Po pierwszej wyzycie - bardzo miły, profesjonalny i konkretny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania, upewnia się czy wszystko jest jasne. Nie pośpiesza, nie pogania pacjenta, a przy tym jest bardzo miły, uprzejmy. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Oli
Ginekolog położnik Szczecin lekarz Wojciech Boruciński

lekarz Wojciech Boruciński

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Fachowy, rzetelny. Posiada ogromną wiedzę. Mówi dużo, ale na temat. Potrafi doradzić najlepszą metodę antykoncepcji przytaczając argumenty za jak i przeciw.
Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Magda Wójcik
Ginekolog położnik Poznań dr n. med. Michał Pawlak

dr n. med. Michał Pawlak

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Grunwaldzka 66/2
60-311 Poznań

Nigdy nie wystawiam opinii lekarzom lecz dr Pawlak na nią zasłużył. Jest lepiej to lekarz z ogromną wiedzą i niesamowitym poziomem empatii! Bardzo miły i dający kobiecie bezcenne poczucie bezpieczeństwa.Wiedza i umiejętności, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, takt. Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Prowadził moją ciążę od początku. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za fachową opiekę,niezwykłą empatię, za "dmuchanie na zimne", za poczucie bezpieczeństwa, które kobiecie w ciąży jest tak bardzo potrzebne! Dzięki niemu ciąża była dla mnie cudownym okresem oczekiwania na dziecko, które tulę teraz w ramionach! Jeszcze raz dziękuję Panie Michale za wszystko.

Opinia dodana przez: Majka