lekarz Artur Zdrzalik

3,7
3,9
3,6
3,5

Pani Dorota bardzo fajna. Pan doktor także. Dwa razy byłem przyjmowany z bólem i nie zastanawiali się oboje czy przyjąć czy nie. Wyszli i powiedzieli kolejce ( 4 osobowej) że dyżur bólowy i ciut się przesunie kolejka. Kanałowe też wspaniała niedroga i wysokiej klasy robota. Szóstka w styczniu 2014 robiona kanałowo - bez zarzutu ząb pracuje i zero odczynów bólowych. Usunięcie doszczętnie przepróchniałej ósemki - zero tłumaczenia. Ja że może ratować się uda. A Doktor - Po co. 65% zęba jest w ruinie. Zaraz 7 się Panu zacznie psuć. Decyzja była w pół minuty. Malkontenci się zawsze będą czepiać. Ale francuskich piesków nie brakuje w dzisiejszych czasach, więc Panie Doktorze i Pani Doroto - proszę się nimi nie przejmować i spokojnie wykonywać swoją pracę, bo jesteście oboje Państwo świetni. Pozdrawiam Serdzecznie.

Byłam ostatnio z bólem zęba twarz spuchnięta nie mogłam nic jeść i pić bo nie dało się wytrzymać z bólu,w dodatku ropa sie wydzielała.Pani asystentka była bardzo do mnie nie miła ,przyjęła mnie w gabinecie z pretensjami dlaczego przychodzę po godzinach pracy ,tlumaczę Pani że nie wiedziałam jak przyjmują w okresie wirusa dlatego przyjachałam na ślepo .A ona do mnie czy napewno mnie aż tak boli że potrzebuje leku i pomocy od Dr.? Zamurowało mnie co za głupie pytanie idiotyczne..nie wgl.tak przyjachłam do Dentysty bo chciałam odwiedzić gabinet w dodatku do osoby ciężarnej z takim zapytaniem.Ręce opadają jak się słyszy tak coś od osoby która powinna pomóc doradzić itp.

Polecam zawsze znajdzie czas, miły ,kompetentny:-) i co obecnie najważniejsze nie trzeba długo czekać

NIE RÓB U NIEGO LECZENIA KANAŁOWEGO! Tak jak jest miłym człowiekiem,tak kiepskim dentystą.Po 10 latach leczenia okazało się,że wszystkie zęby leczone kanałowo są tylko przeleczone ,do połowy kanałów ,a niektóre kanały w cale i odzywają się co jakiś czas. Po konsultacji u 3 niezależnych dentystów każdy powiedział,że zeby przeleczone tragicznie i nawet jak nie zrobie tego u nich to proszę mnie bym zmienił dentystę. Niska cena idzie tu w parze z kiepskim niedokładnym leczeniem.Jak ktoś ma zdrowe zęby ,małe dziurki i chce przyjemnie spędzić czas to może zaryzokować,ale kanałowo to on leczyć nie potrafi

Bardzo uprzejmy lekarz.Ale niestety na tym się kończy leczyłem się u Pana doktora 5 lat i zaczęło coś mi się niepodobać. Wypełnienia wypadały po 3 -4 miesiącach ,więc pan doktor zaczął wkręcać swoje ćwieki wzmacniające o których twierdził,że,, idą jak woda''. Leczenia kanałowe robił na oko bo twierdził ,że nie warto się naświetlać po wizycie w innym gabinecie okazało się ,że wszystkie kanałówki są źle zrobione ,swoje ćwieki wzmacniające powkręcał nawet w żywe nerwy. Jest to wyjątkowy partacz ale bardzo uprzejmy, odradzam wszystkim korzystania z jego usług ceny ma bardzo ...

Jest to wyjątkowy partacz ale bardzo uprzejmy, odradzam wszystkim korzystania z jego usług ceny ma bardzo umiarkowane ale naprawdę szkoda zębów, obecnie na podstawie dokumentacji zdjęciowej rozważam dochodzenie odszkodowania w sądzie

Jestem bardzo zadowolona, po raz pierwszy leczenie kanałowe nie bolało, Doktor szczegółowo powiedział mi na czym polega i jakie są trudności. Wszystko doskonale się udało. Super

Fantastyczny lekarz, bardzo uprzejmy i kompetentny, jestem zachwycona i gorąco polecam wszystkim bojącym się

miałam leczenie kanałowe. oczywiscie nie dosc ze spartolil mi zeba to co sie okazalo ze zatrul mi tylko 1 nerwa na 3... teraz siedze z takim bolem ze nie zycze takiego nikomu... dodam ze to nie jedyna wpadka tego stomatologa ale opisana wyzej sytuacja naklonila mnie ku przestrodze innym. jak sie robi kanalowe to sie wykonuje zdjecie!

Jeszcze raz mogę napisać, że nie polecam tego lekarza!!! wczoraj zrobiłam zdjęcie panoramiczne moich zębów i okazało się, że Pan Zdrzalik nie zrobił mi żadnej kanałówki, a raczej próbował ale mu się nie udało!!! Z trzech kanałów zaleczył dwa i to jeszcze do połowy. Teraz czeka mnie kolejne leczenie tego samego zęba i nowe wydatki. Oby tylko uratowali zęba. Najbardziej mnie martwi dwójka, bo to widoczny ząb. Oczywiście ściemniał po kanałówce i był źle leczony. Przez Pana "Doktora" muszę teraz ponownie wydawać pieniądze na zęby, które miały być bardzo dobrze wyleczone - bo tak mnie zapewniano, a do tego strach, że tych zębów nie będzie można odratować :(

Uwaga na tego oszusta. Zrobił mi "leczenie kanałowe", za odpowiednią opłatą. Pół roku później ząb nadal boli i boli. Robię RTG. Ze zdjęcia wynika, że Pan Artur nie leczył mi zęba kanałowo, jak zapewniał i za co zostało mu zapłacone!!! Po prostu założył fleczer a później plombę!! Bardzo się zawiodłam po wielu latach leczenia u tego pana. Sympatycznym charakterem nadrabia niekompetencje i oszukuje!