lekarz Artur Zdrzalik

Fantastyczny lekarz, bardzo uprzejmy i kompetentny, jestem zachwycona i gorąco polecam wszystkim bojącym się

Bardzo uprzejmy lekarz.Ale niestety na tym się kończy leczyłem się u Pana doktora 5 lat i zaczęło coś mi się niepodobać. Wypełnienia wypadały po 3 -4 miesiącach ,więc pan doktor zaczął wkręcać swoje ćwieki wzmacniające o których twierdził,że,, idą jak woda''. Leczenia kanałowe robił na oko bo twierdził ,że nie warto się naświetlać po wizycie w innym gabinecie okazało się ,że wszystkie kanałówki są źle zrobione ,swoje ćwieki wzmacniające powkręcał nawet w żywe nerwy. Jest to wyjątkowy partacz ale bardzo uprzejmy, odradzam wszystkim korzystania z jego usług ceny ma bardzo ...

Jest to wyjątkowy partacz ale bardzo uprzejmy, odradzam wszystkim korzystania z jego usług ceny ma bardzo umiarkowane ale naprawdę szkoda zębów, obecnie na podstawie dokumentacji zdjęciowej rozważam dochodzenie odszkodowania w sądzie

Jeszcze raz mogę napisać, że nie polecam tego lekarza!!! wczoraj zrobiłam zdjęcie panoramiczne moich zębów i okazało się, że Pan Zdrzalik nie zrobił mi żadnej kanałówki, a raczej próbował ale mu się nie udało!!! Z trzech kanałów zaleczył dwa i to jeszcze do połowy. Teraz czeka mnie kolejne leczenie tego samego zęba i nowe wydatki. Oby tylko uratowali zęba. Najbardziej mnie martwi dwójka, bo to widoczny ząb. Oczywiście ściemniał po kanałówce i był źle leczony. Przez Pana "Doktora" muszę teraz ponownie wydawać pieniądze na zęby, które miały być bardzo dobrze wyleczone - bo tak mnie zapewniano, a do tego strach, że tych zębów nie będzie można odratować :(

tez niestety nie polecam, mimo że leczyłam się u niego prawie 3 lata...zęby leczone kanałowo ściemniały, teraz muszę zakładać licówki!! wszystkie zęby źle leczone i muszę robić wszystko od nowa :( jest bardzo miłym człowiekiem, ale co z tego jak źle leczy!!!

Nie polecam - mimo że jest miły itp to nie robi jak należy - leczenie kanałowe na dwóch wizytach - bez RTG. W praktyce zatruwa i zalepia bez wypełniania kanałów. W efekcie - zęby które mi robił robię na nowo, za kolejną opłatą u kogoś innego. Panie doktorze - o co chodzi?

Uwaga na tego oszusta. Zrobił mi "leczenie kanałowe", za odpowiednią opłatą. Pół roku później ząb nadal boli i boli. Robię RTG. Ze zdjęcia wynika, że Pan Artur nie leczył mi zęba kanałowo, jak zapewniał i za co zostało mu zapłacone!!! Po prostu założył fleczer a później plombę!! Bardzo się zawiodłam po wielu latach leczenia u tego pana. Sympatycznym charakterem nadrabia niekompetencje i oszukuje!

miałam leczenie kanałowe. oczywiscie nie dosc ze spartolil mi zeba to co sie okazalo ze zatrul mi tylko 1 nerwa na 3... teraz siedze z takim bolem ze nie zycze takiego nikomu... dodam ze to nie jedyna wpadka tego stomatologa ale opisana wyzej sytuacja naklonila mnie ku przestrodze innym. jak sie robi kanalowe to sie wykonuje zdjecie!

Świetny dentysta. Od kiedy zaczęłam do niego chodzić nie przeżywam już takich stresów jak dawniej. Zagaduje, rozbawia, ma poczucie humoru i co najważniejsze - dobrze wykonuje swoją pracę. Dentysta z powołania :)

Facet jest super! Polecam wszystkim wystraszonym.

Facet jest super! Polecam wszystkim wystraszonym.

NAPRAWDĘ CIERPLIWY WYROZUMIAŁY GODNY POLECENIA.

NAPRAWDĘ CIERPLIWY WYROZUMIAŁY GODNY POLECENIA.