Lekarze Wieliczka

lekarz Jolanta Gawlik

ul. Wincentego Pola 12/22
32-020 Wieliczka

Pragnę złożyć wyrazy szacunku i uznania dla umiejętności i profesjonalizmu dr Gawlik. Na oddział Kliniki Otolaryngologii UJ zostałem przyjęty do operacji skrzywionej przegrody nosa. Sytuacją komplikującą zabieg był stan po rozszczepie podniebienia. Po pierwszym obchodzie dowiedziałem się, że to właśnie dr Gawlik podjęła się zoperowania mnie. Przeprowadziła ze mną bardzo uprzejmą i rzeczową rozmowę na temat samego zabiegu, ewentualnych niebezpieczeństw, obejrzała wcześniejsze badania oraz zrobiła rynomanometrię. Sam zabieg odbył się ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Magdalena Loster

EXTRAMEDICA sp. z o. o. - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
ulica Słowackiego 3/3
32-020 Wieliczka

Pani Magda jest fantastycznym specjalistą i bardzo sympatyczną osobą. Polecam i wystawiam pozytywną opinię, bo na prawdę na to zasługuje.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Mirosław Ślusarczyk

Zespół Lecznictwa Otwartego w Wieliczce
ulica Szpunara 20
32-020 Wieliczka

To najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia ja oraz cała moja rodzina.Każda jego diagnoza jak dotąd okazała się trafna, zalecone leczenie również. To lekarz z powołania, który dba o swoich pacjentów!
Opinia dodana przez: Bożena

lek. dent. Marcin Borowy

NZOZ ORTO-DENTIST
Widok 19A
32-020 Wieliczka

Bardzo sympatyczny, kompetentny, delikatny i dokładny jestem bardzo zadowolona polecam! Gabinet czysty i nowocześnie wyposażony
Opinia dodana przez: Zofia

lek. dent. Beata Mikulec

NZOZ M.S. "DENTIST" s.c. Monika Baran, Sylwia Bigaj
ulica Piłsudskiego 31A
32-020 Wieliczka

Na lepszego dentyste nie moglam trafić. Super podejscie do dzieci, córka nigdy nie placze, zawsze wychodzi zadowolona. W porownaniu do innych dentystów u ktorych bylam z dzieckiem dr Mikulec jest bezkonkurencyjna. Polecam każdemu w szczególności dla dzieci.

lekarz Łukasz Hapek

32-020 Wieliczka

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Dba o dobro pacjenta. Pan doktor operował mnie dwa lata temu. Polecam.

Beata Szydłowska-Klima

Kraszewskiego 6a lok. 16
32-020 Wieliczka

Solidny lekarz,dokładna i bardzo miła, zawsze prawidłowo rozpozna chorobę.Gorąco polecam! Warto do niej zaglądnąć!

lekarz Lidia Kulawik

Politechniczna 21
32-020 Wieliczka

Wszystko ok, wszystko w porządku, rozpoznanie, leczenie na najwyższym poziomie

lekarz Jacek Ciupis

Medycyna estetyczna

ulica Reymonta 1b
32-020 Wieliczka

Bardzo serdecznie polecam Pana Doktora. Wysokie kompetencje łączy z życzliwym i taktownym podejściem. Jak rzadko który lekarz zadbał o wytłumaczenie mi szczegółów zabiegu, odpowiedział na wszystkie moje pytania i fachowo doradził. Życzyłabym sobie częściej spotykać takich ujmująco sympatycznych profesjonalistów. GORĄCO POLECAM!!

lekarz Sławomir Krzemiński

Internista, Gastrolog

ul. Bolesława Limanowskiego 1A/4
32-020 Wieliczka

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, cierpliwy, świetne podejście do pacjenta.Nie szczędzi czasu na wywiad. Beata
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Ireneusz Kościelny

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kopalnia Soli "Wieliczka" Podziemny Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy
ulica Park Kingi 1
32-020 Wieliczka

Świetny lekarz! Znakomite podejście do pacjenta, wiele cennych rad i motywacji. Dokładne badanie, objaśnienie przyczyn i skutków choroby. Polecam!
Opinia dodana przez: Dawid

lek. dent. Iwona Gołąbek

ulica Mickiewicza 10/1
32-020 Wieliczka

Bardzo dobry lekarz. Potrafi rzetelnie ocenić stan uzębienia i zaproponować najlepsze rozwiązanie. Wypełnienia wykonuje bardzo starannie i estetycznie, w związku z czym są bardzo trwałe. My leczymy się całą rodziną u pani doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Danuta Bałaga-Srokowska

WIELMED NZOZ Lekarze Rodzinni
ADAMA MICKIEWICZA 10/CD
32-020 Wieliczka

Świetna Pani Doktor, potrafi słuchać, bardzo miła, zaangażowana i empatyczna! Zadawała sporo pytań, wystawiła skierowanie na masę badań. Polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Jakub Stępniewski

32-020 Wieliczka

Dziękuję dr Jakubowi Stępniewskiemu za poświęcony czas, profesjonalizm i kompleksową opiekę na oddziale w szpitalu. Wspaniały lekarz. Anna Kołodziej
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Daniel Baniak

Centrum Stomatologia
Moniuszki 3/7
32-020 Wieliczka

Właśnie zakończyłam leczenie u pana doktora Daniela Baniaka. Moim zdaniem pan doktor jest profesjonalnym endodontą stomatologiem. Wykonywał mi bardzo skomplikowane leczenie kanałowe zębów trzonowych, ponadto uratował mi zęba, który nie był do końca wyczyszczony - wykonując powtórne leczenie kanałowe (ząb był wcześniej leczony przez innego dentystę). Miałam też przeprowadzony skaling i piaskowanie zębów, co dało rewelacyjny efekt. Za ogromną zaletę pana doktora uważam jego osobowość i wysoką kulturę osobistą. Jest ...
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Andrzej Bobrowski

Endokrynolog

Euromed
Wieliczka

Bardzo dobry specjalista. Stara się podchodzić do pacjenta kompleksowo, nie skupia się wyłącznie na tarczycy, ale szuka przyczyn złego samopoczucia także w innych sferach. Polecam gorąco!

lek. wet. Olaf Wojtaszek

Weterynarz

Gabinet Weterynaryjny ABA-VET
Warzycka 37A
32-020 Wieliczka

Świetny weterynarz, który w razie potrzeby nie odmawia przyjęcia n wizytę, jeśli sprawa jest pilna. Mój pies został mocno pogryziony przez innego, bezpańskiego psa – bardzo się wystraszyłam, Rny wyglądały dośc powaznie wiec od razu poleciałam do Aba Vetu. Mój Lukis miał paskudne rany i wolałam jak najszybciej powierzyć to profesjonalnemu lekarzowi, na szczęście doktor zająl się nim prawie od razu. Rany zostały zdezynfekowane, opatrzone, na szczęście żadnych groźnych uszkodzeń ...
Opinia dodana przez: dorotka.wolska

lekarz Paweł Zawiślan

Lekarz rodzinny

Mietniów 34
32-020 Wieliczka

B dobry lekarz wie co robi przy tym bardzo miły i uprzejmy

lekarz Szczepan Ligara

Psychiatra

32-020 Wieliczka

Niesłychanie czuły, wnikliwy, profesjonalny. Wyszłam z wizyty w głębokim poczuciu zaopiekowania mojego dziecka. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Maria Panuszka

Chirurg stomatolog, Stomatolog

NZOZ ORTO-DENTIST
Widok 19A
32-020 Wieliczka

przy okazji prostowania ząbków w tym gabinecie leczyłem też je i jestem bardzo zadowolony, polecam