lekarz Grażyna Chmaj

Urolog dziecięcy

3,9

Pozdrawiam Panią doktor i życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Jestem przekonany iż jest Pani dobrym lekarzem. Mam nadzieję iż nie tylko mamy takie same nazwiska ale być może wspólnych przodków. Moja rodzina pochodzi z Zaczernia /k.Rzeszowa.

trudno mi na razie ocenić kompetencje ale podejście do rodziców małego pacjenta okropne, pretensjonalne, zero informacji co i jak. Spotykam wielu ludzi i nawet w urzędach stosunek do petenta już się zmienia. Rozumiem, że w przychodni jest zawsze dużo ludzi, a pani chciałaby już pójść do domu, ale lekarz to chyba w pewnym sensie powołanie i to wcale nie za małe pieniądze. Może prywatnie godna polecenia ale w przychodni NIE POLECAM

Wspaniała Pani doktor, uratowała jedyną nerkę mojej córce gdyż druga od urodzenia była nieczynna. Gdyby nie było jej w Rzeszowie jako jedynej w swojej specjalizacji, to zapewne musielibyśmy jechać do Krakowa. Poza tym jest przesympatyczna i co najważniejsze myśli tylko o swoich pacjentach a nie przejmuje się rodzicami którzy niestety czasem myślą tylko o sobie. Dziękujemy Pani doktor. Mama Hani.

Mama Hani.

byłam z synem kilka razy,pani doktor była bardzo niemiła,zasugerowała nam nawet wizyte u psychologa zamiast u urologa,teraz szukam kogoś innego bo syn prawie wpada w nerwicę na samo wspomnienie wizyty...

Z czystym sumieniem polecam. Przez kilka lat dziecko było pod opieką pani doktor. Ogromnie się cieszę, że trafiliśmy pod Jej skrzydła. Opiekuńcza, konkretna, profesjonalna.... Życzyła bym sobie więcej takich lekarzy specjalistów.