Urolog Dziecięcy

dr n. med. Tomasz Hilger

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Świetny specjalista i lekarz z powołania. Dzięki Panu Doktorowi nasza roczna córcia w mgnieniu oka doszła do siebie po operacji usunięcia nerki. Dał się także poznać jako przemily człowiek, dla którego milion pytan dociekliwych rodziców nie stanowił problemu:)
Dziękujemy!!
Opinia dodana przez: Magdalena Chmiel
None Urolog dziecięcy lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Chirurg ogólny, Urolog dziecięcy

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11
00-171 None

Podpisuje się pod komentarzami poniżej. Super lekarz naprawde z powołania. Zawsze z uśmiechem na twarzy. :)
Opinia dodana przez: Nikola

dr n. med. Grzegorz Kudela

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

Bardzo proszę o podanie numeru kontaktowego do Pana Doktora wraz adresem gabinetu prywatnego na maila marc.wozn@gmail.com
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Szpital Mazovia
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 47/u15

Badanie naszego dziecka szczegółowe, ale lekarz bardzo niemiły, kpiący, nie pozwalał dojść do słowa. Była to wizyta prywatna w Mazovii. Ciekawe jak pan doktor zachowuje się na wizytach państwowych...
Fachowość w wykonywaniu zawodu to nie wszystko. Kultura osobista i traktowanie z godnością drugiego człowieka jest bardzo pożądanym dodatkiem, a tego niestety nie było.
Ogólnie nie polecam. Ogromny niesmak niegrzecznym zachowaniem lekarza po wizycie pozostał mi i mężowi do ...
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Marek Górniak

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Zabieg na wnętrostwo przeprowadzony 22.09.2020. Żona towarzyszyła małemu na sali operacyjnej aż zasnął (miał znieczulenie wziewne, maseczką). Zabieg potrwał około 25 minut, synek po obudzeniu był trochę mdlawy, ale nic poza tym.
Przed tym pod czas dosyć trwałej korespondencji mailowej otrzymałem odpowiedzi na interesujące mnie pytania, a dzień wcześniej byliśmy na kontrolnej wizycie gdzie Pan Marek zbadał pacjenta, zrobił dodatkowe USG i dokładnie wytłumaczył nam jak będzie wyglądać zabieg.
Opinia dodana przez: W

dr hab. n. med. Andrzej Jankowski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

ulica Radosna 10
60-593 Poznań

Witam :)
Dr Jankowski uratował mi życie gdy mialam ok 5 lat :). Obecnie mam 38. Dziekuję :)
Godny polecenia. Ogromna wiedza.
Opinia dodana przez: Żaneta

dr n. med. Lidia Skobejko-Włodarska

Urolog dziecięcy, Urolog

Kossakowskiego 37

Pani Dr. Skobejko prowadzi mnie prawie 20 lat i nie miałem nigdy problemu z tym by wyjaśniła lub nie dopowiedziała coś na temat badania i mojej choroby, kobieta gania na tyle frontów i na tyle tys ludzi przyjmuje, mało jaki lekarz udziela się tyle i ciągle się kształci. Po leczeniu w CZD straciłem kontakt ponieważ miałem skończone 18lat z panią doktor ponieważ nie wiedziałem i nikt nie poinformował mnie iż ...

dr n. med. Paweł Kroll

Podbipięty 37
Poznań

Wizyta z 5- letnim synem.
Pan Doktor poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. W trakcie wizyty po zebraniu wywiadu zostałam poinformowana o wykonywanych badaniach. Następnie został omówiony sposób leczenia oraz ustalony termin następnej wizyty. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za jego podejście do syna, dzięki czemu syn nie bał się następnej wizyty.
Opinia dodana przez: Paulina

dr hab. n. med. Tomasz Koszutski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
40-217 Katowice

Dla nas wybór a raczej wizyta przez polecenie była strzałem w 10. 3 wizyty, zabieg u p. Dr w szpitalu i koszmar trwający kilka lat zakończył się (wcześniej kilka lat leczenia u nefrologa (również wspaniałej p.dr Kucharskiej) Więc na pewno będę polecać.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Michał Wolnicki

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265

Jakiś czas temu wróciłam z synkiem ze szpitala w Prokocimiu. Synek miał zabieg na spodziectwo. Podczas tego zabiegu dr. Wolnicki zgodził się również na usunięcie wyrostków przy uszku i cyscie na języku. Chodziło mu o dobro dziecka żeby nie trzeba było rozdzielać tych zabiegów i usypiać synka trzy krotnie. Również po zabiegu udzielał mu fachowej pomocy. Dziękuję dr Wolnicki.
Opinia dodana przez: Alicja