Urolog Dziecięcy

lek. med. Karina Felberg

Urolog dziecięcy, Urolog

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

Podpisuje się pod komentarzami poniżej. Super lekarz naprawde z powołania. Zawsze z uśmiechem na twarzy. :)
Opinia dodana przez: Nikola
Urolog dziecięcy Grudziądz dr n. med. Tomasz Hilger

dr n. med. Tomasz Hilger

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Świetny specjalista i lekarz z powołania. Dzięki Panu Doktorowi nasza roczna córcia w mgnieniu oka doszła do siebie po operacji usunięcia nerki. Dał się także poznać jako przemily człowiek, dla którego milion pytan dociekliwych rodziców nie stanowił problemu:)
Dziękujemy!!
Opinia dodana przez: Magdalena Chmiel

Emeryk Samolewicz

Urolog dziecięcy, Neurochirurg

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Wspaniały, oddany pacjentom lekarz. Dziękuję mu za opiekę nad naszą córeczką. Ufam, że dzięki niemu wszystko będzie dobrze. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Urolog dziecięcy, Chirurg onkolog

Widok 8
50-052 Wrocław

Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!
Opinia dodana przez: Sylwia

Zielona Góra

To jest wzór lekarza. Każdemu polecam. Po prostu mistrz. Uratował nasze dziecko robiąc nowatorską operację i udało się. Jestem mu dozgonnie wdzięczny. Jakby to powiedziała pani z reklamy - nic się nie udało to lata ciężkich treningów i pracy :-)
Opinia dodana przez: Marek

warszawa międzylesie

Bardzo dobry lekarz oraz przemiła kobieta. Bardzo szczegółowo opisała przebieg operacji i chętnie odpowiadała na wszelkie pytania. Jeżeli chodzi o umiejętności to naprawdę najlepsza liga. Nasz synek po operacji nie gorączkował i w dodatku nic go nie bolało, a to tylko dzięki umiejętnościom Pani dr. Bez przesadnich pochwał - pierwsza liga.
Każdej osobie życzyłbym takiego lekarza.
Serdecznie pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Daniel

dr n. med. Piotr Gastoł

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

BArdzo dobry lekarz. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania

lekarz Wiesław Urbanowicz

Urolog dziecięcy, Urolog

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Panie Profesorze , dziekuje za zycie. Teraz mam 25 lat. Przez wloskiego profesora moglem wtenczas stracic nerke. Dzieki Panu zyje i koncze studia prawnicze na Uniwersytecie w Pisie z najwyzszymi ocenami 30 i 30 Lode. Dziekuje to bardzo malo. Z wyrazami pelnego szacunku Matteo
Opinia dodana przez: Matteo

Ostomed Sc

Urolog, Rehabilitant

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Wszystkie oceny na 5+ Krótko, bardzo uprzejmie i fachowo. Właściwa diagnoza w odpowiednim czasie umożliwiła odpowiednie leczenie i wyleczenie. Polecam!
Opinia dodana przez: Juliusz