Urolog Dziecięcy

lek. med. Karina Felberg

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

Podpisuje się pod komentarzami poniżej. Super lekarz naprawde z powołania. Zawsze z uśmiechem na twarzy. :)

Opinia dodana przez: Nikola

Emeryk Samolewicz

Neurochirurg, Urolog dziecięcy

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Wspaniały, oddany pacjentom lekarz. Dziękuję mu za opiekę nad naszą córeczką. Ufam, że dzięki niemu wszystko będzie dobrze. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

Widok 8
50-052 Wrocław

Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!

Opinia dodana przez: Sylwia

Zielona Góra

To jest wzór lekarza. Każdemu polecam. Po prostu mistrz. Uratował nasze dziecko robiąc nowatorską operację i udało się. Jestem mu dozgonnie wdzięczny. Jakby to powiedziała pani z reklamy - nic się nie udało to lata ciężkich treningów i pracy :-)

Opinia dodana przez: Marek

warszawa międzylesie

Bardzo dobry lekarz oraz przemiła kobieta. Bardzo szczegółowo opisała przebieg operacji i chętnie odpowiadała na wszelkie pytania. Jeżeli chodzi o umiejętności to naprawdę najlepsza liga. Nasz synek po operacji nie gorączkował i w dodatku nic go nie bolało, a to tylko dzięki umiejętnościom Pani dr. Bez przesadnich pochwał - pierwsza liga.
Każdej osobie życzyłbym takiego lekarza.
Serdecznie pozdrawiamy

BArdzo dobry lekarz. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania

lekarz Wiesław Urbanowicz

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Panie Profesorze , dziekuje za zycie. Teraz mam 25 lat. Przez wloskiego profesora moglem wtenczas stracic nerke. Dzieki Panu zyje i koncze studia prawnicze na Uniwersytecie w Pisie z najwyzszymi ocenami 30 i 30 Lode. Dziekuje to bardzo malo. Z wyrazami pelnego szacunku Matteo

Opinia dodana przez: Matteo

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Wszystkie oceny na 5+ Krótko, bardzo uprzejmie i fachowo. Właściwa diagnoza w odpowiednim czasie umożliwiła odpowiednie leczenie i wyleczenie. Polecam!

Opinia dodana przez: Juliusz Uss

Ostomed Sc

Fizykoterapeuta, Masażysta

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265

Wspaniały lekarz i człowiek, nasz syn teraz to wiemy znalazł się we wspaniałych rękach. Teraz jest zdrowym chłopcem. Pan doktor jest miły, uprzejmy, wytłumaczy zawiłości medyczne widać że kocha swoja prace. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Anna