Lekarze Urolog dziecięcy

dr n. med. Witold Malendowicz

Chełmońskiego 1
63-101 Śrem

Super doktor wyleczył mojego męża z nowotworu bardzo szybka diagnoza szybka pomoc w dalszym leczeniu dziękuję panie doktorze dziękuję bardzo jesteśmy do zgonnie wdzięczni polecam tego doktora
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Andrzej Haliński

Urolog dziecięcy

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

To jest wzór lekarza. Każdemu polecam. Po prostu mistrz. Uratował nasze dziecko robiąc nowatorską operację i udało się. Jestem mu dozgonnie wdzięczny. Jakby to powiedziała pani z reklamy - nic się nie udało to lata ciężkich treningów i pracy :-)
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 21850, 'name': u'Sochaczew'} Urolog
                                       dr Dariusz Kraśniewski

dr Dariusz Kraśniewski

Klinika Alfa
Polna 9
96-500 Sochaczew

Kompetentny lekarz, miły i uprzejmy. Wszystko wytlumaczy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Wszystkim gorąco polecam. Zenon Nóżyński.
Opinia dodana przez: ZENON

lekarz Magdalena Olszewska

Urolog

Ameds Centrum Medyczne Pruszków
Brzozowa 1
05-806 Pruszków

Pani Doktor to wspaniały lekarz. Posiada kompetencje i przede wszystkim wielkie serce co w dzisiejszych czasach jest niespotykane. Jej podejście do pacjenta, uprzejmość i zaangażowanie w problem zasługują na uznanie. Polecam z całego serca !
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maciej Kwiatkowski

Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz
Księdza Zygmunta Trybowskiego 14
85-796 Bydgoszcz

Jest taki słodziutki i fajniutki, że aż miło się choruje. Zawsze seksownie ubrany. Buziaczki dla pana Macieja :-)
Opinia dodana przez: N M M
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Urolog
                                       dr n. med. Bohdan Pawlicki

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Urolog, Chirurg ogólny

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1
30-529 Kraków

Syn ma problemy z żylakami powrózka nasiennego.Mielismy różne wątpliwości i pytania związane z koniecznością operacji.Pan doktor telefonicznie nas wysłuchał i udzielił porady, polecił dobrego chirurga.Jestesmy mu wdzięczni,bo wykazał zrozumienie dla naszych etycznych dylematów (badanie nasienia).Polecamy gorąco doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Nelson Aponte Navas

Chirurg ogólny, Urolog

Centrum Medicover Puławska
Puławska 278
02-819 Warszawa

Jestem po pierwszej wizycie u dr.Nelsona w dniu dzisiejszym i na prawdę polecam osobom nieśmiałym i skrępowanym. Wizyta w pogodnej i pełnej zrozumienia atmosferze. Wiele moich wątpliwości zostało wyjaśnionych. Badanie wykonane z pełnym profesjonalizmem, Pan doktor ujmująco przyjaźnie nastawiony do pacjenta, wprowadza nadzieję rozwiązania wszelkich dolegliwości zdrowotnych. Diagnoza oparta o moje wcześniejsze badania daje pewność pacjentowi na całkowite poprawienie komfortu życia. Polecam kontakt z dr Nelsonem, sympatycznym i doświadczonym urologiem. ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. med. Janusz Zajda

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Najbardziej kompetentny, szczery i rzeczowy lekarz, do którego trafiłem. Mówi, jak jest, bez ściemy.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Urolog
                                       lekarz Paweł Stelmach

lekarz Paweł Stelmach

Urolog

InviMed Klinki Leczenia Niepłodności Wrocław
Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Pełen profesjonalizm dr. Pawła poparty wiedzą ale też praktyką zawodową i co unikatowe osobowością pasjonata tego co robi wykonując ten tak trudny zawód urologa Niesamowita cierpliwość a zarazem zrozumienie dla problemów czasem bardzo intymnych pacjenta bo tak bywa . Nie ukrywajmy tych problemów i nie odwlekajmy w czasie wizyt u urologa . Bezstresowa wizyta w gabinecie dr. Pawła pomogła mi nie tylko zrozumieć stan zdrowia ale tym bardziej usunąć obawy ...
Opinia dodana przez: Zbigniew
{'id': 27316, 'name': u'Sopot'} Urolog
                                       lekarz Narcyz Kiejna

lekarz Narcyz Kiejna

Medycyna Specjalistyczna Zakład Opieki Zdrowotnej
Grunwaldzka 36 A
81-754 Sopot

U Pana Doktora Kiejny wykonywałem zabieg plastyki napletka. Jak dla mnie to lekarz numer 1:) Mimo wielkiego stresu przed, zabieg przeszedłem bez większej nerwówki. Doktor wzbudzający zaufanie wśród ludzi, widać że zna się na rzeczy a w połączeniu ze swoją asystentką zabieg to już zupełnie bezstresowa czynność:) Nawet podczas leżenia na stole lekarz wraz z asystentką potrafią rozbawić tak, że całe napięcie i stres mijają bardzo szybko:) Panie Doktorze bardzo ...
Opinia dodana przez: T....z
Bardzo dobry specjalista i przemily kurlturalny czlowiek Dokladnie tlumaczy na czym polega problem i jak mozna temu zaradzic Zyczyc trzeba sobie aby kazdy dr mial takie podejscie do pacjenta
{'id': 26987, 'name': u'Chrzan\xf3w'} Urolog
                                       lekarz Marcin Warzecha

lekarz Marcin Warzecha

Centrum Medyczne Westa-Med
Wyszyńskiego 17
Chrzanów

Rzeczowy i konkretny lekarz, rozmawia o problemie otwarcie i szczerze i stara się zawsze problemowi zaradzić i ulżyć w cierpieniu jest serdeczny i miły z poczuciem humoru, godny pełnego zaufania szczerze polecam potrzebującym pomocy
Opinia dodana przez: Jarek
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Urolog
                                       dr n. med. Jakub Kłącz

dr n. med. Jakub Kłącz

Centrum Medyczne ARR
Podwale Staromiejskie 105/106/1
80-844 Gdańsk

Wspaniały i życzliwy lekarz. Trafnie zdiagnozował mój problem i szybko skierował mnie na badania oraz zabieg ratujący mi życie. Dzięki wsparciu Pana Doktora nigdy nie utraciłem nadziei, że wygramy z rakiem. Osobiście, z powodzeniem przeprowadził mi zabieg inplantacji, co przywróciło mi komfort funkcjonowania i dało radość życia. Dziękuję raz jeszcze Panie Doktorze! Wszystkim zastanawiającym się do jakiego specjalisty się udać, szczerze polecam Pana Doktora. To lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Stanisław Marmołowski
{'id': 36264, 'name': u'Stalowa Wola'} Urolog
                                       dr n. med. Michał Trąbka

dr n. med. Michał Trąbka

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Al. Jana Pawła II 13F
Stalowa Wola

Mam bardzo duże zaufanie do doktora, bo leczyłam się u niego już wielokrotnie. Za każdym razem mogłam liczyć na bardzo ciepłe przyjęcie i bardzo profesjonalną diagnozę. Bardzo cenię sobie uprzejmość oraz to, że za każdym razem poświęcane jest mi tyle czasu, ile potrzeba. Bez pośpiechu i wyganiania z gabinetu.
Opinia dodana przez: Elżbieta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Urolog
                                       lekarz Grzegorz Rogowski

lekarz Grzegorz Rogowski

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pan doktor Rogowski jest doskonałym lekarzem. W sposób profesjonalny podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta. Jest kompetentny, pełen empatii do pacjenta. Gdybym wcześniej trafił do Pana Doktora na pewno nie musiał bym zostać poddany operacji onkologicznej. Polecam z całą odpowiedzialnością wszystkim osobom mającym problemy urologiczne o kontakt z Panem Doktorem Rogowskim. Z poważaniem Piotr
Opinia dodana przez: Piotr Szpunar

lekarz Rafał Kozłowski

Przychodnia EMC przy Daszyńskiego
Daszyńskiego 2a
56-400 Oleśnica

Bardzo dobry lekarz. Poświęca dużo czasu na wytłumaczenie. Uprzejmy, kompetenty, bez pośpiechu bo ktoś czeka. Czuć że chce pomóc. Posiada wiedzę. Wszystko na 100%. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent
{'id': 40457, 'name': u'Grudzi\u0105dz'} Urolog dziecięcy
                                       dr n. med. Tomasz Hilger

dr n. med. Tomasz Hilger

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

JESTESMY POD WRAZENIEM PROFESJONALIZMU,RZETELNOŚCI I UPRZEJMOŚCI PANA DOKTORA.KONKRETNY,CIERPLIWY,PRZEDE WSZYSTKIM ZNAJDUJĄCY CZAS ZAWSZE NA SPOKOJNĄ ROZMOWĘ,A TO NIESTETY CORAZ RZADSZE.LEKARZ Z POWOŁANIA,KOLEDZY POWINNI BRAĆ Z PANA PRZYKŁAD.Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY I Z CAŁYM SERCEM POLECAMY PANA DOKTORA,WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM KONKRETNEJ I SZYBKIEJ POMOCY.DLA NAS JEST PAN BOGIEM
Opinia dodana przez: Nikodem P.

dr n. med. Witold Woźniak

Medic Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Grochowska 50
60-332 Poznań

Wspaniały specjalista, uprzejmy, zabieg wykonany idealnie bez żadnych komplikacji czy problemów. Szybko, sprawnie. Miałem szczęście, że trafiłem na tak wspaniałego lekarza.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Jarosław Malczyński

Chirurg ogólny, Urolog

NZOZ SEP-MED
Hoża 19
00-521 Warszawa

Pan doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem, lubię jak lekarz wita pacjenta z uśmiechem na twarzy- wtedy od razu przełamuje strach. Dokładnie tłumaczy schorzenie i kolejność postępowania w leczeniu. Swoją bezpośredniością, uprzejmością i kompetencją oraz miłym usposobieniem wzbudza zaufanie pacjenta. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Marzenna
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Urolog dziecięcy
                                       dr Maciej Fedoniuk

dr Maciej Fedoniuk

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

Naprawdę godny polecenia i świetny chirurg.Operowal mojego syna gdy naprawdę były nikłe szanse na zachowanie jego męskości Pan dr dokonał cudu mimo że stan był beznadziejny i musial poprawiac po innym lekarzu co zapewne nie bylo proste.Rozwazny i nie podejmuje pochopnych decyzji lekarz któremu można zaufać i powierzyć swoje dziecko.Jestesmy wdzięczni dziękujemy.
Opinia dodana przez: Bujakowska Monika