lekarz Grażyna Górna

Neurolog

Bardzo sympatyczna Pani doktor, która doskonale zdiagnozowała moją chorobę bez zbędnych wyjazdów do szpitali do Łodzi czy Bydgoszczy. Fachowe podejście do sprawy. Na praawdę polecam.

Mój mąż trafił do pani doktor gdy wystąpiły u niego problemy z chodzeniem, oczopląs i problem z mówieniem.Ona potraktowała go bardzo instrumentalnie ,jak kogoś kto zakłóca jej czas.Zignorowała dolegliwości, nie chciała też wydać skierowania na rezonans głowy mimo,iż to badanie daje podstawę do dalszego i skutecznego leczenia.Nie polecam wizyty u tej pani doktor.

Zgłosiłam się do Pani doktor z bardzo silnymi bólami głowy i całą litanią dolegliwości neurologicznych. Poradziła mi urlop i dała antydepresanty, żeby mi się humor poprawił. Na szczęście skonsultowałam się u lekarza w Bydgoskim szpitalu Jurasza. Dziś wiem, że mam tętniaka. Pani doktor kompletnie mnie zignorowała. Jest niekompetentna i nieodpowiedzialna, oszczędza na koniecznych badaniach. Jeśli cenicie Państwo swoje życie i zdrowie omijajcie jej gabinet szerokim łukiem.