Grażyna Janicka-Dabkus

Dermatolog

Polecam. Zgłosiłam się z problemem uporczywej zmiany, wcześniej był na mi przepisany steryd, który pogorszył sprawę. Pani doktor zaproponowała inny lek oraz obserwację, żeby w razie potrzeby go zmienić. Lek pomógł. Zgłosiłam się na wizycie kontrolnej także z innym problemem, nie został on zbagatelizowany- pani doktor zaproponowała antybiotykoterapie ale z kontrolą (!) W życiu dermatolog po przepisaniu antybiotyku nie kazała mi się za 3tyg pojawić na kontroli. Mam nadzieję, że pani doktor podejdzie do tego problemy holistycznie i zostanie znaleziona przyczyna, a nie tylko zaleczony skutek.

Bardzo fachowe podejście do pacjenta i rzetelna pomoc , co istotne dla pacjenta z NFZ. Polecam. Podczas jednej wizyty konsultowałem kilka problemów i nie było z tym najmniejszych kłopotów.

Bardzo miła Pani Doktor, dokładny wywiad i informacje na temat zalecanej terapii. Widać, że Pani Doktor chce pomóc. Polecam.

Pani Godna polecenia,uprzejma bardzo dokładna.Zna się bardzo dobrze na tym co robi.Polecam wszystkim znajomym telefon 607 094 006

Najlepsza Pani doktor dermatolog jaką znam. Polecam!

Najlepsza Pani doktor dermatolog jaką znam. Polecam!

Szybka rejestracja, fachowa pomoc - po prostu ideał! Trądzik zniknął!

Szybka rejestracja, fachowa pomoc - po prostu ideał! Trądzik zniknął!

Maść przepisana przez panią doktor tylko pogorszyła stan mojej skóry.

Maść przepisana przez panią doktor tylko pogorszyła stan mojej skóry.