lekarz Grażyna Karwot

Lekarka niekompetentna.Boi się podejść do pacjenta. Bada z daleka. Dla mnie to jakiś absurd żeby taki lekarz pobierał pieniądze za taką pracę jaką wykonuje ta Pani. A potem się dziwić że mamy kolejki jak taki lekarz przyjmuje tak długo, przy tym badając byle jak. Dał bym opinie 0 gdybym mogł

NIE POLECAM!!! Każdego pacjenta trzyma w gabinecie minumum pół godziny, myślałam ze to kwestia dokładnych badań, rozmowy z pacjentem. Ale skądże! Sam widok Pani Doktor mnie zniechęcił, wyglada na osobę niekompetentna. Nie słucha pacjenta. Nie jest skupiona na pacjencie. Bada z odległości pół metra oraz osłuchuje wspomagając się LUPĄ. Nigdy nie spotkałam się z bardziej niekompetentna osoba. Wypisała antybiotyk a jak zapytałam co mi dolega, na co on jest to nie znała odpowiedzi, wiec czy powinnam w ogóle ten antybiotyk jeść? Skoro ona nie wie co mi dolega? Ostatecznie poprosiłam o L4, które nie zostało wystawione a żeby dodzwonić się do przychodni i wyjaśnić zaistniała sytuacje graniczy z cudem. Takiemu „lekarzowi” powinni zabrać wszystkie uprawnienia do wykonywania zawodu.

Pani doktor niekompetentna. Ona nie wie co jest pacjentowi, potrafi wypisywać skierowania na prawo i lewo. Nie ma pojęcia po ilu dniach mogą być widoczne efekty stosowania antybiotyku który wydaje na recepcie. Nie polecam!

Lekarz który wypisuje przez telefon lek Amoksilav gdy informuję że mam uczulenie pyta mnie jaki antybiotyk ma mi wypisać !!!! ŻENADA roku 2022 Jadę do poradni otrzymuje teleporade na korytarzu i trzeba czekać bo lekarz jest zajęty.....czym zajęty nocny dyżur pustki nie przyjmuje w gabinecie strzelanie lekami w ciemno Uciekać od takiego "lekarza"

Strasznie nie miła ,człowiek ma teleporade to twierdzi ze ona nie ma czasu ,kto to wymyślił wy lekarze te teleporady,gdy zachorowałam na covid zero zainteresowania nic nie powiedziała, nie przepisała,wiecznie nie ma czasu ...wszysrko robi z wielką łaską, myślę że wybrała zły zawód, tragedia...

Pani doktor podczas rozmowy bardzo nieuprzejma, nie dała dojść do słowa osobie, która ledwo mówiła przez pozytywny wynik covidowy. Stwierdziła że nie ma czasu więcej rozmawiać, że względu na to że są pacjenci którzy bardziej potrzebują pomocy niż osoba mająca 39 stopni gorączki. Przepisała antybiotyk nawet nie wiadomo na co. Brak jakiegokolwiek zrozumienia. Zdecydowanie nie polecam.

Podczas teleporady pani doktor wykazała się totalnym brakiem uprzejmości oraz brakiem profesjonalizmu. Tłumaczenie przebiegu choroby ukruciła komentarzem, że "to jest teleporada, nie ma na to czasu" i po kilku zdawkowych pytaniach wcisnęła antybiotyk NIE PODAJĄC NAWET JEGO NAZWY (był to Augmentin, a wcześniej brałem nieskuteczny Amoksilav - oba na tej samej amoksycylinie). Na informację o tym, że moja dolegliwość ma charakter powracający i farmaceuta sugerował wymaz z gardła odrzekła "to chce się pan leczyć u lekarza czy jakiegoś farmaceuty". Generalnie rozdmuchane ego, frustracja, brak empatii i kultury osobistej. Polecam omijać i szukać lepszego lekarza.