Grażyna Kłaptocz

1,8
1,8

Z czystym sumieniem polecam de. Grażyna Kłaptocz. Wykonała szczegółową diagnozę i badanie, wszystko szczegółowo wyjasiniła. Miła i profesjonalna . Nie zawiodłam się. Polecę znajomym.

Z czystym sumieniem polecam de. Grażyna Kłaptocz.

Nie polecam Pani Doktor. Stracony czas. A przy tym niekompetentna. Ważne sa dla niej tylko pieniądze a nie zdrowie pacjenta.

Nie polecam Pani Doktor.
Stracony czas. A przy tym niekompetentna.
Ważne sa dla niej tylko pieniądze a nie zdrowie pacjenta.

Miałam z "doktor" Kłaptocz dwa razy w życiu do czynienia. Za pierwszym razem, kiedy w wieku kilkunastu lat pojawiła się u mnie wada wzroku. Pani Kłaptocz stwierdziła, że jest znikoma i oskarżyła mnie o próbę wyłudzenia recepty na okulary w celu wyglądania modnie (?!). Za drugim razem byłam na wizycie kontrolnej wcześniaka z dzieckiem w wieku niemowlęcym (przychodnia rejonowa, nie było wtedy alternatywy). Rozpoznała mu jaskrę. Sami się państwo mogą domyślić, czy faktycznie miał jaskrę. Prawdopodobnie najbardziej niekompetentny lekarz z jakim w życiu miałam do czynienia. Nie wiem co robi ...

Miałam z "doktor" Kłaptocz dwa razy w życiu do czynienia.
Prawdopodobnie najbardziej niekompetentny lekarz z jakim w życiu miałam do czynienia. Nie wiem co robi w zawodzie. Polecam omijać szerokim łukiem.

Lekarz zwraca się na "ty" do dorosłego pacjenta. Nie podał konkretnej daty przyjścia na kolejną wizytę, powiedział, że podejdę sobie w któryś dzień po prostu rano i mnie zarejestrują. Więc nie rejestrowałem się. Po czym nagle na wizycie lekarz ma pretensje, że sobie datę zapisał w kartotece i łaskę robi, że mnie przyjmuje. Dopiero wtedy zorientowałem się, że rejestrują sobie sami z dat z kart. Ale informacji o tym mi nie udzielono. Natomiast w rejestracji każą przychodzić na 8, ale nie mówią, że to rejestracja jest czynna od tej godziny, nie lekarz. A gdy jest większy problem i się pacjent zwraca do pielęgniarki, potrafi się ona odwrócić na pięcie bez słowa i odejść.