Bardzo dobry lekarz i bardzo pomocny. Jestem. Mu bardzo wdzięczna za okazana pomoc na koniec ciąży gdy bardzo źle potraktowano mnie w szpitalu przy ulicy Borowskiej (nie przyjęli mnie do szpitala z wysokim ciśnieniem, stenem przedrzucawkowym i zatruciem ciążowym po czym położyli mi papier do podpisania że nie wyrażam zgody na hospitalizacje i w razie śmierci wewnątrz macicznego płodu będę odpowiedzialna za śmierć mojego dziecka😮) I tu dobra inicjatywa Pana …
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: