Lekarze Kąty Wrocławskie

Katarzyna Szewczyk

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Mireckiego / 6
Kąty Wrocławskie

Świetny lekarz!. Doskonale zajmuje się całą moją rodziną. Prowadzi moje dzieci od urodzenia i nigdy się na niej nie zawiodłam! Lekarz z dużą intuicją.

lekarz Anna Ożóg-Sulikowska

Internista

55-080 Kąty Wrocławskie

Boze co to za lekarz!!! Potwierdzam poprzednie opinie, predzej czlowiek zejdzie z tego seiata, niz ta pani go wyleczy. Jej usmieszek jest bezczelny!! Bylam w ciazy jak bardzo mocno sie rozchorowalam, nie moglam nic przelykac, stracilam glos a nocami dusilam sie fregma. Moja mama jak mnie zobaczyla kazala natychmiast zamowic wizyte domowa, bo to byl juz 8 miesiac i nie dalabym rady w takim stanie prowadzic. Traf chcial ze tylko ...
Opinia dodana przez: gosc

lekarz Elżbieta Pokutycka

55-080 Kąty Wrocławskie

Pani doktor Pokutycka to bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem. Chodzę z moimi dziećmi i jestem bardzo zadowolona z pani doktor.

lekarz Katarzyna Rymarczyk-Natyna

Neurolog, Pediatra

55-080 Kąty Wrocławskie

Jest to najlepszy neurolog, jakiego miałem możliwość spotkać w życiu! Pracowałem i współpracowałem z lekarzami, a nawet mnie podlegali, ale pani Katarzynę Rymarczyk-Natynę ustawiam absolutnie na pierwszym miejscu, pośród znanych mnie lekarzy! Jest doskonałym neurologiem z wyjątkowo empatycznym podejściem do pacjenta. Bardzo trafnie wstępnie stawia diagnozę, która w całej rozciągłości potwierdza się na drodze diagnostyki specjalistycznej. I nie szczędzi skierowań na badania dodatkowe, które jedynie potwierdzają przyjętą jednostkę chorobową, co ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Natalia Jawor

Przychodnia Stomatologiczna "SALVUS"
Akacjowa 3
55-080 Kąty Wrocławskie

Najlepsza Pani Doktor u jakiej leczyłem zęby. Mega dużo czasu poświęca Pani Natalia pacjętowi. Naprawde Polecam!!!
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Tomasz Zając

55-080 Kąty Wrocławskie

Bardzo sumienny i dokładny lekarz. Tylko z jego powodu bylam zapisana do gabinetu w Kątach Wr. Bardzo dobre i fachowe podejscie do dzieci. Szkoda , ze dr juz u nas nie przyjmuje. Naprawde polecam. Bardzo dobry fachowiec.
Opinia dodana przez: Kamila

Elżbieta Młyńczyk-Pokutycka

55-080 Kąty Wrocławskie

Absolutnie nikomu nie polecam! Kobieta zamiast skoncentrować się na problemach pacjentów woli poopowiadać o swojej rodzinie i ładnej pogodzie. Dostałem po głowie za to że zwróciłem jej na to uwagę. Poza tym trefnie wypisuje antybiotyki. Trzeba się tłumaczyć dlaczego chce się wykonać niektóre z podstawowych badań wykonanych u tej pani odpłatnie. Całkowita beznadzieja!

lekarz Ryszard Postument

55-080 Kąty Wrocławskie

Beznadziejny Robiłam usg piersi .Badanie trwało 5 minut ,przez ten czas nie odezwał się do mnie Dyktował jedynie opis badania sekretarce .Potraktował mnie jak niechciane zło .Kazał się połozyc na brudnej kozetce ,niczym nie prześcielonej .Uzył taka ilos zelu do badania ze nie mogłam się doczyscic .Nie polecam
Opinia dodana przez: alicja

lek. dent. Dominik Miedzianowski