lekarz Katarzyna Rymarczyk-Natyna

Neurolog, Pediatra

Lekarz kompetentny ,bardzo miła lekarz prowadzi wywiady szczegółowe odnośnie choroby, godna polecenia.

Lekarz kompetentny ,bardzo miła lekarz prowadzi wywiady szczegółowe odnośnie
choroby, godna polecenia.

Bardzo niemiła i nieuprzejma pani! Sarkastyczne uwagi podczas wywiadu. Z ulgą wyszłam z gabinetu...

Najlepszy neurolog. Polecam z całego serducha. Pani doktor dokładnie bada, rozmawia z pacjentem i nie ignoruje objawów. Bardzo sympatyczna oraz poświęca tyle czasu ile trzeba. Mimo, że przeniosła się do innej miejscowości to wolę poświęcić czas i jechać do niej niż iść do kogoś innego.

Pani doktor Katarzyna Rymarczyk to wspaniały i kompetentny lekarz! Tato leczy się już u niej ok. 10 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest bardzo rzeczowa, dokładna, szczerze oddana pacjentowi. Oczywiście choroba postępuje (Parkinson), ale dzięki Pani doktor została spowolniona na tyle ile można. Pani doktor nie oszczędza na wydawanych skierowaniach na dodatkowe badania, co znacznie ułatwia prawidłową diagnozę i leczenie. Pomimo, że w trakcie tych 10 lat Pani doktor zmieniła przychodnię, to dojeżdżamy do innej miejscowości, aby tylko leczyć się u niej! Szczerze polecam, to lekarka z sercem godna polecenia!

Pani doktor o wielkim sercu , pełna empatii , bardzo miła i jednocześnie wysoce kompetentna . Dokładne badanie , wywiad , aby poznać historię choroby . Dyspozycyjność w kontynuowaniu terapii . Otrzymałam wszystkie potrzebne do dalszej diagnostyki choroby skierowania na badania ,następnie otrzymałam szczegółowy ich opis . Zastosowane leczenie i rehabilitacja pomagają mi skutecznie powracać do zdrowia . Pani doktor jest troskliwa , kieruje chętnie do specjalistów , którzy mogą jeszcze precyzyjniej postawić diagnozy ,dla dobra pacjenta. Otrzymałam opiekę zdrowotną, o jakiej marzyłam , i to jeszcze w sektorze nie prywatnym , a na NFZ . Jestem ogromnie wdzięczna pani doktor za pomoc mi udzieloną . Polecam .

Paskudne podejście do pacjenta jak i jego bliskich. Nie miła. Na zadawane pytania odpowiada nerwowo wręcz krzycząc. Na pierwszej wizycie zamiast sama polecić jakieś badania stwierdziła, że przypadek taty nie jest w jej kwestii tylko wysyłała od razu do psychiatry. Zleciła badanie tomografii lecz wyniku z tomografii nie była w stanie jednoznacznie wytłumaczyc. Nie wyjaśniła dokładnie opisu tomografii. Mówiąc, że tomografia komputerowa nie jest do zdiagnozowania alzheimera odpowiadała, że mój tato i tak ma alzheimera bo ma podobne zachowanie jak przy tej chorobie. Co najgorsze źle dobrała tacie leki a na ostatniej wizycie mając opis z tomografii nadal twierdziła, że leki są dobre choć mówiłam jej, że tato po nich mdleje i nie jest w stanie funkcjonować.
Dzisiaj inny lekarz potwierdzil, że leki są złe a na wyniku tomografii widać, że nie jest to alzheimer tylko po mikro udarach uszkodzone nerwy w mózgu.

Wyjątkowo niemiła i niesympatyczna. Bóle głowy u nastoletniej córki według Pani doktor spowodowane są gumką do włosów i spinkami. Kompletny brak profesionalizmu może dlatego, że wizyta była na kasę NFZ?! Nie polecam.

Miła i sympatyczna Pani. Uważam ze jest kompetentną osobą. Poświęciła mi czas i bardzo pomogła. Polecam ją, gdyż moim zdaniem jest bardzo dobrym lekarzem.

Bardzo polecam panią doktor, bardzo kompetentna i bardzo miła, Wytłumaczyła mi wszystko, takich lekarzy nam potrzeba. Dużo zdrowia i cierpliwości dla pani doktor.

Bardzo polecam panią doktor, bardzo kompetentna i bardzo miła,
Wytłumaczyła mi wszystko, takich lekarzy nam potrzeba.
Dużo zdrowia i cierpliwości dla pani doktor.