dr n. med. Grażyna Krupa

Diabetolog

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

O mnie

Zapraszam do korzystania z nowo otwartej Poradni Diabetologicznej w Gliwicach (przy ulicy Średniej 10), gdzie udzielam wysoko profesionalnej opieki w ...

Zapraszam do korzystania z nowo otwartej Poradni Diabetologicznej w Gliwicach (przy ulicy Średniej 10), gdzie udzielam wysoko profesionalnej opieki w ramach NFZ. Do realizacji wizyty niezbędne jest skierowanie od lekarza POZ.

Zapraszamy również na wizyty do gabinetu prywatnego w Zabrzu na Placu Wolności 4 (przy salonie optyka). Przyjmujemy pacjentów na konsultacje z zakresu diabetologii, gastroenterologii jak i ogólnie internistyczne. Gabinet realizuje tylko wizyty prywatne - bez umowy z ...

WięcejMniej

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Mój pierwszy diabetolog i najgorszy. Pamiętam jak po pierwszej wizycie popłakałam się. Zero empatii i normalnego podejścia do pacjenta. Niemiła, nie patrzy w oczy rozmawiając, nie daje dość do słowa i traktuje wszystkich jak najgorsze zło. Nie zleciła mi krzywej cukrowej, obrzuciła stosem ulotek i kazała się douczyć. Nie umiała mi sprecyzować typu cukrzycy i dawała tabletki,po których źle się czułam. Na ostatniej wizycie jadła sobie ciasto i kazała sobie czekać,aż skończy. Niektórzy powinni zmienić zawód.. Na pewno nie jest to lek.z powołania. Nie polecam!

Mój pierwszy diabetolog i najgorszy. Pamiętam jak po pierwszej wizycie popłakałam się. Zero empatii i normalnego podejścia do pacjenta. Niemiła, nie patrzy w oczy rozmawiając, nie daje dość do słowa i traktuje wszystkich jak najgorsze zło. Nie zleciła mi krzywej cukrowej, obrzuciła stosem ulotek i kazała się douczyć. Nie umiała mi sprecyzować typu cukrzycy i dawała tabletki,po których źle się czułam.
Na ostatniej wizycie jadła sobie ciasto i kazała sobie czekać,aż skończy. Niektórzy powinni zmienić zawód.. Na pewno nie jest to lek.z powołania. Nie polecam!

1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Pani Grażyna Krupa to uzdrowicielka , cudownie mnie uzdrowiła , jest biegłym w zakresie diabetologii i bardzo mi jest przykro że muszę to napisać ale ta lekarka uważa że jak ktoś jest młody i choruje to jest symulantem . Kobieta w ogóle nie słucha co się do niej mówi a co dopiero potrafi uzdrowić chorego . Sprawia wrażenie osoby bardzo zainteresowanej chorym jednak potrafi uzdrowić każdego , pomimo wielu opinii specjalistów nie bierze pod uwagę . nie polecam i dobrze że ta pani nie leczy mnie szkoda czasu i nerwów ...

Pani Grażyna Krupa to uzdrowicielka , cudownie mnie uzdrowiła , jest biegłym w zakresie diabetologii i bardzo mi jest przykro że muszę to napisać ale ta lekarka uważa że jak ktoś jest młody i choruje to jest symulantem . Kobieta w ogóle nie słucha co się do niej mówi a co dopiero potrafi uzdrowić chorego . Sprawia wrażenie osoby bardzo zainteresowanej chorym jednak potrafi uzdrowić każdego , pomimo wielu opinii specjalistów nie bierze pod uwagę .
nie polecam i dobrze że ta pani nie leczy mnie szkoda czasu i nerwów i mówienia po sto razy tego samego .

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat