lekarz Grażyna Mąka - Smederevac

2,4
1,8
2,1
2,2

Jestem zadowolona z wizyty u Pani Doktor. W trakcje wizyty Pani Doktor wyjaśniła mi przyczynę mojego schorzenia, wytłumaczyła co należy robić i jakie leki i kosmetyki stosować.

Nie polecam pani doktor. Po 6 tygodniach czekania na pierwszą wizytę, przyszłam z trzema konkretnymi problemami po czym usłyszałam, że zajmuję się ona jednym na wizytę, "ponieważ wtedy nie mogłabym przyjąć 70 osób dziennie". Na trądzik, którego pani nawet nie obejrzała dostałam bardzo drogi lek, zapisany bez żadnego wywiadu, pytań o objawy. Druga wizyta po następnych 6 tygodniach trwała 5 minut i został mi przepisany lek ze sterydami. Uwaga!!, zero popatrzenia na problem, zero zapytania się o objawy. Wizyta trwała 5 minut tylko dlatego, że drukarka się zacięła. W sumie 12 tygodni czekania z trwającym problemem skórnym, żeby doktor nawet na niego nie popatrzyła. Nie polecam, nie ma co marnować czasu.

Pani doktor ma bardzo przyjazne podejście do pacjenta, wszystko doskonale wytłumaczyła i wyczerpująco odpowiedziała na zadane jej pytania.Jestem zadowolona z przebiegu wizyty i skutecznego leczenia.Polecam

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła na czym polega mój problem, przepisała leki, które już po 2 tygodniach przyniosły ulgę i widoczne efekty. Polecam

Lekceważący stosunek do pacjenta. Pani doktor nie chciała słuchać kiedy opowiadałam o objawach choroby. Powiedziała cytuję ,,pospiesz się nie mam całego dnia" Cały czas zwracała się do mnie przez ,,ty" mimo iż jestem starsza osobą. Wizyta trwał nie dłużej jak pięć minut. Nastepny pacjent wyszedł po dwóch minutach rozzłoszczony. To był stracony czas. Nie będę stosować leków i to jeszcze ze sterydami od lekarza do ,którego nie mam zaufania. Myślę,że czas na emeryturę trzeba zrobić miejsce młodym lekarzom jeszcze nie wypalonym zawodowo. To był stracony czas !!!!!

Podczas pierwszej (i ostatniej wizyty, ponieważ tam nie wrócimy) nie został przeprowadzony wywiad, jedynie pobieżny rzut okiem na twarz (bez rękawiczek, narzędzi, przyjrzenia się jakiegokolwiek z bliska) i od razu recepta na lek przepisywany z tego, co widzę po komentarzach wszystkim pacjentom z trądzikiem - Klindacin T, określony przez Panią doktor jako "najnowocześniejszy" oraz zalecenie wizyty okntrolnej za 6 tygodni. Zero informacji o przeciwskzaniach do stosowania leku, możliwych działaniach niepożądanych lub pytania o aktualnie przyjmowane leki. Zero pytań diagnostycznych dotyczących objawów, dotychczasowego leczenia czy stosowanej pielęgnacji. Do tego odmowa obejrzenia pleców również objętych zmianą oraz agresywna reakcja odmowna na prośbę o skonsultowanie narośli na nodze. Pani doktor poinformowała mnie, że na jednej wizycie bada TYLKO JEDEN temat, żeby pokazać nogę, muszę umówić osobną wizytę. Do tego zarzuty o ignorancję ze strony córki, której nie zstało zadane żądne pytanie i wywód o roszczeniowości dzisiejszej młodzieży. Kompletny brak zainteresowania pacjentem, monologi bez żadnych pytań do pacjenta, brak podstawowego wysłuchania z czym przychodzimy, brak empatii i protekcjonalne traktowanie młodego pacjenta i mnie jako rodzica. Lekceważące podejście. Stanowczo odradzam wizytę u tego lekarza.

Powiem tak bardzo żenująca wizyta nie polecam absolutnie tego lekarza ludzie nie traćcie czasu na tą panią bo ona tylko potrafi wyzyskiwać ludzi prywatnie i nic więcej nie potrafi ich leczyć umawia wizyty na NFZ po czym przekierowuje na ul. Kościuszki gdzie udaje że nie było wizyty umówionej proponuję wizytę odpłatną. Krzyk bełkot jak dla mnie ta osoba nie powinna leczyć ludzi. Masakra

Nie spotkałam się jeszcze z tak lekceważącym podejściem do pacjenta. Potwierdzam opinię Pana Ryszarda - "krzyk, bełkot i zero jakiejś sensownej pomocnej rozmowy". Na moje pytanie odnośnie przebarwień dostałam odpowiedź, że lekarstwa są ale drogie. To ma być diagnoza i pomoc? Nawet nie spojrzała na problem. Na zapytanie odnośnie zmian na stopie, zareagowała krzykiem, odwracaniem się, że nie będzie leczyć, nawet patrzeć, bo nie ma tego rozpoznania na skierowaniu. Zachowywała się tak, jak bym była dotknięta trądem. Totalne nieporozumienie. Zdecydowanie odradzam. Złożyłam oficjalną skargę u dyrektora przychodni. Wyjątkowo niekompetentny lekarz. ...

To ma być diagnoza i pomoc? Nawet nie spojrzała na problem.
Na zapytanie odnośnie zmian na stopie, zareagowała krzykiem, odwracaniem się, że nie będzie leczyć, nawet patrzeć, bo nie ma tego rozpoznania na skierowaniu. Zachowywała się tak, jak bym była dotknięta trądem. Totalne nieporozumienie. Zdecydowanie odradzam. Złożyłam oficjalną skargę u dyrektora przychodni. Wyjątkowo niekompetentny lekarz. ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTY.

Bardzo dziwny lekarz z jakim się spotkałem. Krzyk, bełkot i zero jakiejś sensownej pomocnej rozmowy.na która liczyłem. Okropne podejscie do pacjenta - Nieporozumienie !!!!

Najgorsza wizyta jaką miałam. Przyszłam do Pani doktor z problemem pieczenia skóry głowy, czerwonymi plamami oraz nadmiernym wypadaniem włosów odpowiedź jaka uzyskałam to słowa ,, niech ją piecze". Wizyta bez wywiadu , powiedziała ,,mnie to nie interesuje" zwracała się obraźliwie w moją stronę, podnosiła głos, nie sprawdzając skóry głowy po 5 minutowej wizycie przepisała szampon