dr n. med. Grażyna Piotrowska-Staworko

Gastrolog

Jestem lekarzem od 2001 roku, posiadam specjalizację w dziedzinie choroby wewnętrzne oraz gastroenterologia. Przyjmuję pacjentów min. w przychodniach które mają podpisane kontrakty z NFZ.

Krótko - polecam. :) Muszę 100 znaków napisać, cóż, miła osoba, z dużym doświadczeniem, specjalista w zakresie kolonoskopii, nie umknie jej żaden polip.

Wspaniała Pani doktor! Gastroskopia wykonana przez Panią to prawdziwy majstersztyk. Jest Pani bardzo dobrym, kontaktowym i życzliwym lekarzem. Gorąco polecam.wdzięczna pacjentka

Super lekarz. Badanie kolonoskopowe wykonane bardzo profesjonalnie. Świetne podejście do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy pracowało w naszej służbie zdrowia.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, moim zdaniem doskonały fachowec w robieniu badań kolonoskopowych. Polecam innym, bo badanie okazało się nie takie straszne jak opowiadają inni. Widocznie zależy do kogo się trafi.

Kontaktowa i doświadczona Pani doktor. Gorąco polecam wizytę w jej gabinecie. Pomogła mi w przy łagodzeniu powracajacych dolegliwości żołądkowych związanych z wrzodami.

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Białystok"?

ulica Mickiewicza Adama 27/48
15-213 Białystok

Centrum Medyczne ,, Medrex "
ul. Stary Rynek 2/101
15-030 Białystok
Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok
Klinika Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych
Białystok
CENTRUM ZDROWIA MEDYCYNA Sp. z o.o.
Białystok
ulica Waszyngtona Jerzego 1/5