Grażyna Rosiak

Psychiatra

Rzeczywiście człowiek Anioł!!!! Korzystałem z Jej pomocy w Warszawie. Pomimo tego, że mieszkam ok 180 kilometrów od Warszawy, wolałem tam dojeżdżać nisz szukać pomocy u miejscowych lekarzy.

W życiu nie spotkałam tak LUDZKIEGO lekarza, jeśli chodzi o psychiatrów. Dr Rosiak jako jedyna zajęła się mną, jako żoną poważnie chorego psychicznie człowieka. Mogłam na nią liczyć nawet wtedy, gdy mąż zaprzestał leczenia; gdy niemogłam się do niej zglosić osobiście z właśnej inicjatywy przychodziła do mnie do domu(bez żadnych opłat oczywiście). Mało tego, znając moją sytuację finansową potrafiła dać mi leki ZA DARMO. Polacem z całego serca, to anioł nie lekarz!!!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Brzeziny"?

Łódź
Przychodnia