dr Grażyna Trątnowiecka

Dermatolog

Niestety bardzo się zawiodłam po wizycie u pani doktor Przyszłam skonsultować zmianę skórną w okolicy krocza, ponieważ tak mi zalecił ginekolog u którego byłam w pierwszej kolejności. Od pani trątnowieckiej dowiedziałam się, że dermatolodzy nie zajmują się tego typu dolegliwościami i poleciła żebym udała się do ginekologa (!) Przyzna, że to wprawiło mnie w niemałe zdziwienie, ponieważ zmiany dotykały jedynie skóry, nie błon śluzowych, myślałam, że lokalizacja zmiany nie ma znaczenia. Pani doktor nie chciała słuchać, że zostałam tu skierowana właśnie przez ginekologa, nie dała mi nic wytłumaczyć i moje prośby o pomoc zostały całkowicie zignorowane i zbite jakimś nieznanym mi żargonem. Uważam, że to skandal, żeby lekarz odmawiał pomocy choremu pacjentowi jeszcze tłumacząc się, że sfera, która dotknięta jest zmianą skórną nie należy do jej kompetencji. Być może pani doktor umie wyleczyć trądzik, jednak uważam, że dobry lekarz dermatolog powinien mieć pełniejszą wiedzę nie mówiąc już o samej chęci pomocy choremu. Przykro mi ale bardzo się zawiodłam poziomem tej pani, ponieważ zostałam odprawiona z kwitkiem bez absolutnie żadnej informacji na temat dalszego postępowania, w zamian za to usłyszałam zdanie ,,proszę znaleźć lekarza który będzie chciał się panią zająć", które pozostawiam bez komentarza. Mam też wrażenie, że duży pośpiech pani doktor wiązał się z coraz bardziej narastającą kolejką na korytarzu.

zdecydowanie godna polecenia, miła, kompetentna. juz po pierwszej wizycie moja twarz wyglądała dużo lepiej. nie stosuje od razu agresywnych metod leczenia i bardzo duzo rozmawia z pacjentem. ogromny plus dla Pani doktor

Polecam !Pani doktor pomogła mi jako pierwsza, po moich licznych pielgrzymkach po innych lekarzach

POLECAM!!!!BARDZO MIŁA PANI DOKTOR. PRZEDE WSZYSTKIM BARDZO KOMPETENTNA ZNA SIĘ NA RZECZY.

Ocena wszystko wyjaśnia. Wspaniała pani dermatolog,polecam

Ocena wszystko wyjaśnia. Wspaniała pani dermatolog,polecam