lekarz Grzegorz Chorzempa

Super lekarz, punktualny, dokładnie przebadał, wytłumaczył sposób leczenia, bardzo uprzejmy, polecam.

Również nie polecam. Nie polecam. Nie polecam. NIE polecam. Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam. Stanowcze NIE. Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam.

Odradzam, nie polecam. Bałabym się pójść do takiego "specjalisty" ponownie. Ktoś powinien zweryfikować kompetencje tej osoby. Mam nadzieję, że brak umiejętności tego pana nie zaszkodzi już nikomu więcej.