lekarz Grzegorz Dzik

Kardiolog

Polecam z czystym sumieniem doktora Dzika. Wielka osoba, rzetelny specjalista, jest to człowiek z pasją do swojej pracy. Zabiegany i zapracowany: w pracy od rana do wieczora. Ordynator, który interesuje się i wie co dolega pacjentom.... Byłam zaskoczona, że w czasie zabiegu męża podszedł do mnie i wyjaśnił: co mąż ma robione. Człowiek ma poczucie bezpieczeństwa lecząc się u ordynatora w PAKS. Cały zespół lekarzy bardzo zainteresowany i rzeczowy. POLECAM!

Bardzo dobry lekarz - leczył mnie i dwóch moich pracowników (ze względu na wykonywaną pracę choroby związane z nadciśnieniem - przełożenie na serce). Niestety w styczniu 2012 roku były długie kolejki do tego Pana ale i tak udało nam się w dość krótkim okresie podjąć badania. Z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolony i mogę polecić (również po konsultacjach z pracownikami) usługi tego Pana. Szczególnie w kwestiach związanych z konsultacjami. Pozdrawiam, Dawid Zalewski.

chciała bym się dowiedzieć czy Pan doktor przyjmuje prywatnie i ewentualnie prosić o jakieś namiary do doktora

Niezwykle kompetentny,uprzejmny ze świecą szukać takich lekarzy

Niezwykle kompetentny,uprzejmny ze świecą szukać takich lekarzy

lekarz bardzo uprzejmy , podchodzi ze zrozumieniem do sytuacji chorego. wspaniały lekarz.

To lekarz z powołania.Jest uprzejmy, kompetentny, budzący pełne zaufanie.Po raz pierwszy w życiu spotkałam lekarza, który tak dokładnie tłumaczy istotę choroby.Wybitny specjalista a przy tym skromny i wspaniały człowiek.Gorąco polecam.

Lekarz bardzo wnikliwy, szanujący pacjenta, skuteczny. Bardzo polecam!

Lekarz bardzo wnikliwy, szanujący pacjenta, skuteczny. Bardzo polecam!

lekarz godny zaufania,spokojnie można go polecić, kompetentny, miły, dbający o pacjenta, bardzo dobry fachowiec, ratuje życie ludzkie nie oczekując na profity.

Lekarz godny polecenia. Wspaniały fachowiec, który uratował moją mamę.Bardzo konkretny kardiolog. Najlepszy lekarz w regionie. Gorąco polecam.

wszystko co można powiedzieć dobrego o panu doktorze zostało zawarte w punktach powyżej /jawoje/

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Starachowice"?

Armii Krajowej 1 m. 55
98-200 Sieradz