lekarz Grzegorz Janus

Konkretny, fachowy, miły i grzeczny. Wszystko spokojnie tłumaczy, odpowiada cierpliwie na zadane pytania. Dzięki trafnej diagnozie, bardzo szybko podjęte leczenie daje rezultaty. Polecam ☺️

Przed wizytą u Pana Grzegorza byłem u dwóch ortopedów z tzw. „dużym stażem”, lecz małym zainteresowaniem moją stopą. Poszła kaska i to nie mała, straciłem czas i pieniądze. Pan Janus jest młodym człowiekiem z parciem na leczenie pacjenta. Proszę tak trzymać Panie Grzegorzu :-)

Polecam tego lekarza ,rzetelny ,miły fachowy i profesjonalny.Właściwy człowiek na tym miejscu .Z szacunkiem traktuje pacjentów.

Bardziej kompetentnego i uprzejmego lekarza nie spotkałam nigdy w kołobrzeskim szpitalu. Widać na pierwszy rzut oka, że lubi to co robi w przeciwieństwie do innych których spojrzenie mówi "ilu jeszcze".