lekarz Grzegorz Klimsza

2,7

Super Lekarz!!! Godny polecenia Bardzo dobrze tlumaczy I wyjsnia wszelkie watpliwosci , wspaniale zajmuje sie pacjentem

Wspanialy Doktor, rzetelny I kompetentny z duza doza cierpliwosci I wspanialym podejsciem do pacjenta, polecam pana doktora

Pan Doktor przyjechał na wizytę domową do chorej mamy, zbadał ją, odpowiedział na wszystkie moje pytania i wyjaśnił wątpliwości, przepisał lekarstwa. Jak dla mnie profesjonalne podejście do pacjenta, nie zbagatelizował ciężko chorej osoby i przyjechał nie tak jak inny lekarz który sobie odpuścił.

polecam Pana doktora jest bardzo uprzejmy ,spokojny ,dużo czasu poświęca dla pacjenta.Pomoże nawet znależć odpowiednią poradnię i nawet wydrukuje adresy poradni -co było dla mnie wielkim zaskoczeniem bo dzisiaj pacjent musi radzić sobie sam.Polecam doktora

Doktor beznadziejny ,bezczelny nie chce pomóc pacjentowi ,nie chce wypisać skierowania .Straszny !Nie chce pomóc pacjentowi,daje do zrozumienia choremu że symuluje . Nie osłuchuje po prostu nic nie robi dla dobra pacjenta. Beznadziejny.

Zgadzam się z poprzednią opinią. Ponadto lekarz stwierdził że nie ma "koncepcji" po czym zakończył wizytę. "Nie miał koncepcji" - i nie chciało mu się iść skonsultować przypadku z innym lekarzem w przychodni. Inny lekarz (po wizycie prywatnej) stwierdził grypę.

Ten Pan nie powinien być lekarzem odradzam wizyty u niego bo to strata czasu jest wredny,arogancki,bezczelny itp można by tak pisać bez końca!