lekarz Grzegorz Kuzio

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:4,7/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
3,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów  

Sortuj wg
4,7/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
3,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Trafiłam do doktora Kuzio z podejrzeniem choroby nowotworowej prawej piersi. Guz okazał się zmianą łagodną ale ze względu na charakter wymagał wycięcia chirurgicznego . Jestem bardzo zadowolona z efektu kosmetycznego , blizna po cięciu chirurgicznym mało widoczna a kształt piersi zachowany. Nie było to łatwym zadaniem gdyż usunięcie guza o takim rozmiarze grozi odkształceniem piersi. Bałam się pójścia pod nóż ale lekarzowi który wykazał się zdolnościami chirurgicznymi można dać się pokroić. Słowo onkolog budzi w każdym z nas strach ,momentami sytuacja była poważna ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło ...

Trafiłam do doktora Kuzio z podejrzeniem choroby nowotworowej prawej piersi. Guz okazał się zmianą łagodną ale ze względu na charakter wymagał wycięcia chirurgicznego .
Jestem bardzo zadowolona z efektu kosmetycznego , blizna po cięciu chirurgicznym mało widoczna a kształt piersi zachowany. Nie było to łatwym zadaniem gdyż usunięcie guza o takim rozmiarze grozi odkształceniem piersi. Bałam się pójścia pod nóż ale lekarzowi który wykazał się zdolnościami chirurgicznymi można dać się pokroić. Słowo onkolog budzi w każdym z nas strach ,momentami sytuacja była poważna ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło ! Polecam !

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat