lekarz Grzegorz Moneta

Internista

Byłem u niego kilka razy najczęściej z drobnostkami typu przeziębienie czy naderwanie mięśni po treningu. Lekarz sprawia miłe wrażenie ale podczas wizyty najczęściej wydawał się nieco nieobecny lub nawet przemęczony (wizyty były koło 16-17). Najczęściej dokładnie opisywałem mu objawy choroby, a póżniej, o zgrozo, sam wystawiałem sobie diagnoze! Na początku myślałem że tylko ja jestem przewrażliwiony co do tego lekarza, ale gadałem z kumplem i jego wizyty wygladaja podobnie. Może nie jest on złym lekarzem, ale spodziewałbym się większego zaangażowania niż tylko przytakiwanie w stylu " faktycznie to może byyć naderwanie mięśni", "tak to może być zapalenie ścięgien".

Byłem u doktora w poradni. Miły , rzeczowy lekarz. Wszystko dokładnie wytłumaczy, w jasny sposób odpowie na pytania.

Dobry lekarz, kompetentny, uprzejmy. Bardzo pomógł mojemu ojcu

Dobry lekarz, kompetentny, uprzejmy. Bardzo pomógł mojemu ojcu