lekarz Grzegorz Pakuła

Traumatolog, Ortopeda

3,5
3,7
3,4

Dramat - nie polecam nikomu!!! Dwójka dzieci przede mną miała koslawosc i plaskostopie, a co za tym idzie wkładki i obuwie korekcyjne, więc w sumie jakiej diagnozy mogłam się spodziewać u mojego dziecka?! Pani w sklepie wniebowzięcia, że ludzie wychodzą z karteczkami i interes się kręci... To jest zerowanie na ludzkim nieszczęściu i z całego serca życzę tym ludziom żeby to do nich wróciło!!!

Na wizytę poszłam z 3letnią córką ponieważ krzywo stawiała nóżki. Pan doktor po zbadaniu stwierdził, że mała ma platfusa i iksy nogi. Zalecił wkładki ortopedyczne i buty ortopedyczne, które trzeba nosić cały czas. Nawet nie skończyła się wizyta a już wyciągnął swoją magiczną kase fiskalną i zainkasował 100zł. Oczywiście sklep w którym można wszystko kupić jest obok. Kiedy poradziłam się kilku znajomych rehabilitantów to się za głowę złapali, że dziecko nie ma zaleconych żadnych ćwiczeń a rzeczy które doktor przepisał tylko rozleniwiają stopy. A co do platfusa... To jest normalne, że dziecko w wieku 3 lat ma płaską stopę i nie trzeba tego wogóle korygować. Szkoda słów...

Jeden z lepszych fachowców w Legnicy i Wrocławiu (szpital wojskowy) dobre podejście do problemu, opieka medyczna ok, USG na miejscu, specjalista od dzieci BARDZO POLECAM, konfrontowałam zalecenia dr Pakuły z dwoma innymi lekarzami i wszystko się zgadzało,

Kompetentny, rzeczowy, utalentowany a przy tym skromny i bezinteresowny. Lekarz przez L, człowiek przez C. Wiele mu zawdzięczam i bardzo dziękuję. Szczerze polecam. Lilianna Przystasz

Dziś byłem z bólem kolana :) Mianowicie w szpitalu powiedzieli mi ze udaje i nic mnie nie boli(Słuzba Zdrowia ;/) ! okazało sie ze mam mocno naciągnięte więzadła kolana z tond ból ! PROFESJONALISTA :) Dokładnie wytłumaczył co i jak ;) Polecam

Witam serdecznie byliśmy z córką u Pana doktora córeczka ma szpotawe lewej nóżki i ta lewa nóżka jest krótsza od prawej widać to na gołe oko a Pan doktor wpisał że obie nóżki są równe i zalecił specjalistyczne buty ortopedyczne które pogorszyły sytuacje. Udaliśmy się do kolejnego lekarza Pana doktora Michalskiego z Lubina i okazało się że nóżka jest do operacji i przez Pana doktora Pakułe straciliśmy cenny czas gdyż nie wiadomo czy operacja będzie się jeszcze mogła odbyć serdecznie nie polecamy !!!!!

Za nic wziął 100 złoty. Poszedłem z bólem barku,poskręcał moją głową w lewo i w prawo i kazał się pochylić.Kompletnie nic więcej.Powiedział żebym szedł na masaże. Usg nawet nie raczył zrobić,nie sprawdził jaki jest stan moich mięśni. Cała wizyta trwała mniej niż 10 minut,nie polecam nikomu. Można powiedzieć,że nie za wizytę a poradę wziął stówę ... !!!! Proszę go omijać z daleka !!!

Proszę go omijać z daleka !!!

Leczyłem się w szpitalu Wojskowym we Wrocławiu.Doktor nie cieszy się sympatią wśrud pacjętów szpitalnych(uchodzi za mega burkota)Może prywatnie za inną kasę rozmawia z pacjętami ale w szpitalu nie jest zbyt rozmowny.Na tenat fachowości nie mam zdania.

Byłam dziś na wizycie z moją dwuletnią córką została skierowana na zabieg szpitalny w celu usunięcia narośli na ścięgnie przez co nie może ruszać ani prostować prawego kciuka.Poprzedni lekarz a dokładnie lekarka bardziej była zafascynowana moim mężem niż paluszkiem mojego dziecka,stwierdziła,że to wada wrodzona i trzeba tak zostawić.Na szczęści wyszło inaczej.

Doskonały fachowiec - precyzyjnie tłumaczy na czym polega schorzenie i jak przebiegać będzie leczenie. Poważnie traktuje pacjenta - rzeczowy i konkretny. Polecam.