dr Grzegorz Pfeiffer

Okulista

W ostatnim czasie przeszłam zabieg usunięcia zaćmy.Zabieg przeprowadził dr. Grzegorz Pfeiffer w klinice św Jerzego przy ul. Jasielskiej.Dr Grzegorz Pfeiffer to wysokiej klasy specjalista, już po kilku dniach objawy ustąpiły a ja pomimo podeszłego wieku czytam bez okularów. Poza tym Pan dr Grzegorz Pfeiffer to osoba o wysokiej kulturze osobistej. Wizyta w jego gabinecie to przyjemność. Po raz pierwszy spotkałam się z tym ,że lekarz wita się z pacjentem przez podanie ręki. Wszystkim życzę kontaktu z takim lekarzem. Wdzięczna pacjentka Maria Karwowska z Poznania

Wdzięczna pacjentka Maria Karwowska z Poznania

W Centrum Medycznym Św. Jerzego miałem przeprowadzony zabieg usunięcia zaćmy. Pierwsza wizyta u Pana dr. Grzegorza Pfeiffera przekonała mnie , że trafiłem do wyjątkowego fachowca. Po przebadaniu Pan Doktor wyjaśnił wszelkie moje wątpliwości, określił stopień ryzyka i sposób postępowania po samym zabiegu. Atmosfera panująca przed zabiegiem , jak i na sali operacyjnej spowodowała,że wszelkie obawy ustąpiły . Taki sam sposób postępowania był podczas kontroli po zabiegu . Kompetencja, rzeczowość ale i takie normalne 'ludzkie ' podejście do pacjenta powoduje, że polecam Pana Doktora wszystkim , którzy borykają się z taką samą przypadłościom. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze , ponieważ nie spodziewałem się, aż takiego efektu Pana pracy . Roman Sip

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora za profesjonalne wykonanie operacji zaćmy, osobistą kulturę, wysoką fachowość i podejście do pacjenta. Jeszcze raz dzięki i życzenia dalszych sukcesów. Pozdrowienia Janusz Wenski

Jeszcze raz dzięki i życzenia dalszych sukcesów.
Pozdrowienia Janusz Wenski

Najwyższe uznanie dla Pana Doktora. Za profesjonalizm i wysoką kulturę osobistą. Serdecznie pozdrawiam - Kazimierz Wolnikowski wraz z Małżonką.

Serdecznie pozdrawiam - Kazimierz Wolnikowski wraz z Małżonką.

jestem pełna podziwu i uznania dla Dr.Pfeiffera za to jak perfekcyjnie wykonał operację zaćmy, za jego pogodę ducha,i podejście do pacjenta.Dziękuję!!! Anna Płótniak

Wciąż poszukujesz "Okulista Poznań"?

NZOZ Cordis Centrum Medyczne
aleja NIepodległości 2