lek. dent. Grzegorz Ptak

Polecam, fachowa obsługa! dobrze, że w naszym mieście są lekarze wychodzący pacjentowi na przeciw, będący w internecie i dbający o jego komfort i jakość leczenia. Jestem bardzo zadowolona, a nie często dzielę się opiniami. Tu jednak naprawdę warto i polecam Pana Ptaka gdzie jestem już pod jego opieką. Ola

Podpisuje się rękami i nogami pod poprzednimi opiniami. Do minusów można by dodać odległe terminy, ale przyczyną jest tylko i wyłącznie fachowość i popularność doktora. Człowiek się nie rozdwoi. Jeśli chodzi o opóźnienia to trudno tak dokładnie zaplanować dzień żeby każdego przyjąć co do minuty, bo nigdy nie wiadomo czy nie wyjdą jakieś komplikacje wymagające dodatkowego czasu. Choć ja byłem ostatnio tam dwa razy i czekałem zaledwie 10 minut. Jest sprzęt, jest wiedza, doktor nie boi się trudnych przypadków, mogę z całego serca polecić ten gabinet.

Podpisuje się rękami i nogami pod poprzednimi opiniami.

dobrze, że lekarz idzie tak z duchem czasu. Pełen profesjonalizm, wyjaśnienie i rozmowa z pacjentem co się dzieje i co będzie robione. Widać jego wiedzę, co uspokaja na fotelu u stomatologa, a byłem już dwa razy i jeszcze będę. Polecam !

Polecam wszystkim Pana Grzegorza, ponieważ jest profesjonalistą i jedynym lekarzem do którego mam pełne zaufanie, a nie łatwo jest spotkać osobę tak zaangażowaną w pracę, którą wykonuje.Ma w sobie pozytywną energię, kulturę, cierpliwość przede wszystkim dogłębnie zna się na tym, co robi. Jeśli chodzi o leczenie zębów- nie ma się czego obawiać, jako lekarz jest bardzo miły, delikatny ma niesamowite wyczucie i dzięki niemu przestałam się bać :) plomby robione są precyzyjnie, znieczulenie bezbolesne i bezproblemowe. Wybrałam tego dentystę względem komentarzy a teraz śmiało i ja go polecam!Ceny są niskie a profesjonalizm na najwyższym poziomie.

leczylem zeby u kilku dentystow,ale takiego spokojnego zaangazowanego ,solidnie wykonujacego prace spotkalem teraz.polecam kazdemu kto ma strach przed leczeniem.pan grzegorz powinien zostac dentysta roku

we wtorek usuwałam zęba mądrości u Pana doktora, szybko, bezboleśnie i profesjonalnie. To była moja pierwsza ale napewno nie ostatnia wizyta tym gabinecie:)polecam!!

REWELACYJNY JEDYNY I NIEPOWTARZALNY DENTYSTA !!! Polecam wszystkim. Uprzejmy, kompetentny, cierpliwy. Dba o dobro pacjenta, przerywa zabieg pytając czy wszystko dobrze, czy nie boli. Jak całe życie panicznie bałam się dentysty tak do Tego mogłabym z przyjemnością chodzić codziennie. Jestem przeszczęśliwa, że są jeszcze tacy ludzie i na Niego trafiłam. Poza tym ceny usług Ma naprawdę najniższe i za tak miły czas poświęcony pacjentowi naprawdę WARTO.

Wyrywałam zęba u tego Pana. Bardzo sprawnie to zrobił: świetnie znieczulił i za pierwszym razem już było po wszystkim. Dzięki takiemu stomatologowi wyrywanie zęba nie jest straszne, a zaznaczę, ze panicznie boję się się dentystów. Wszystko wytłumaczył co będzie robił, a po wszystkim (pomimo oczekujących kolejnych pacjentów) pozwolił dojść do siebie w gabinecie. Niedrogi i kompetentny!

Bardzo dobry Fachowiec!!! Leczenie zębów wzorcowo!!! Ilość pacjentów świadczy o bardzo wysokiej jakości usług.

Świetny stomatolog! Zawsze bardzo bałam się dentystów i nareszcie to się zmieniło! Bezbolesne leczenie jest możliwe! Leczy bardzo dokładnie i delikatnie.Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wadowice"?

Chirurgia Stomatologiczna Mateusz de Abgaro Zachariasiewicz
ul. Fabryczna 4