lek. dent. Grzegorz Ptak

Polecam, fachowa obsługa! dobrze, że w naszym mieście są lekarze wychodzący pacjentowi na przeciw, będący w internecie i dbający o jego komfort i jakość leczenia. Jestem bardzo zadowolona, a nie często dzielę się opiniami. Tu jednak naprawdę warto i polecam Pana Ptaka gdzie jestem już pod jego opieką. Ola

dobrze, że lekarz idzie tak z duchem czasu. Pełen profesjonalizm, wyjaśnienie i rozmowa z pacjentem co się dzieje i co będzie robione. Widać jego wiedzę, co uspokaja na fotelu u stomatologa, a byłem już dwa razy i jeszcze będę. Polecam !

Podpisuje się rękami i nogami pod poprzednimi opiniami. Do minusów można by dodać odległe terminy, ale przyczyną jest tylko i wyłącznie fachowość i popularność doktora. Człowiek się nie rozdwoi. Jeśli chodzi o opóźnienia to trudno tak dokładnie zaplanować dzień żeby każdego przyjąć co do minuty, bo nigdy nie wiadomo czy nie wyjdą jakieś komplikacje wymagające dodatkowego czasu. Choć ja byłem ostatnio tam dwa razy i czekałem zaledwie 10 minut. Jest sprzęt, jest wiedza, doktor nie boi się trudnych przypadków, mogę z całego serca polecić ten gabinet.

Podpisuje się rękami i nogami pod poprzednimi opiniami.

Bardzo dobry Fachowiec!!! Leczenie zębów wzorcowo!!! Ilość pacjentów świadczy o bardzo wysokiej jakości usług.

leczylem zeby u kilku dentystow,ale takiego spokojnego zaangazowanego ,solidnie wykonujacego prace spotkalem teraz.polecam kazdemu kto ma strach przed leczeniem.pan grzegorz powinien zostac dentysta roku

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wadowice"?

Chirurgia Stomatologiczna Mateusz de Abgaro Zachariasiewicz
ul. Fabryczna 4